şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sanırsam muharrem ince'nin yeni seçim sloganıdır. şuradan biraz aceleci hazırlanmış taslak hali görücüye sunulmuştur.
 • muharrem ince'nin seçim solganı.

  https://twitter.com/…ince/status/993955594477494274
 • hayırlı olsun, muharrem ince'nin seçim sloganıymış yeni gördüm.

  muharrem ince'nin tweet'i :

  bizim mücadelemiz baskının yerine hürriyeti, korkunun yerine huzuru, kinin ve nefretin yerine sevgi ve hoşgörüyü koymak isteyenlerin mücadelesidir.
 • chp'nin yeni sloganı. ya koskoca insanlarsınız hepinizin kendine ait düşünceleri de vardır herhalde, niye sloganınızı bile tayyip'in cümlelerinden seçiyonuz lan? yemin ederim alfa diye bişey varsa o da tayyip herhalde. bu nedir ya? adamın bi kelimesinden aylarca propaganda malzemesi çıkarıyosunuz; bak zamanında hdp destek verdi, şimdi mhp destek veriyor, sizse hem bütün siyasetinizi sözde tayyip karşıtlığı üzerinden oluşturuyorsunuz hem de adam sizi çağırdığı gibi dibinde bitiyonuz -sonra da bizi dandik koltuğa oturttu diye ağlıyorsunuz- ulan demek ki bu adam partinizden istifa edip yanıma gelin dese hepiniz koşa koşa gideceksiniz. neyse ki çağırmıyo da seçime gidebiliyoruz.

  anlaşılan ülkece bi tane alfa çıkarma hakkımız varmış napalım katlanacağız artık. ya da toplanıp yağmur duası gibi siyasetçilerimize basiret duasına çıkalım. allah'tan ümit kesilmez belki basiret de yağdırır.