şükela:  tümü | bugün
 • ışid lideri bağdadi'nin ses kaydındaki skandal ifadelerden sadece birisi.

  türkiye'yi açıkça hedefe koydular. bu ortadoğu bataklığında battıkça batıyoruz. daha kötüsü de battığımızı fark etmiyoruz. köprü açılıyla güçlendiğimizi, marmara'nın altındaki tüp geçit ile dokunulmaz olduğumuzu zannediyoruz. mevzilerin sayısı her geçen gün artıyor yüzde 50'nin umurunda mı? "gücümüzle" gurur duyuyoruz. *
 • türk milletini tanıyamamış orospu çocuğu beyanı.
 • saçmalık daha doğrusu komik.

  yani ülkemiz kötü bir durumda olabilir ama ışid gibi bir terör örgütü de gelip topraklarımızı işgal edemez. adamın götünden kan alırlar.
 • ürkütücü bir beyan. sen sanıyor musun ki gelip ordu ile işgal edecekler? bu ne demek? her an her yerde patlama bekle artık demek. türk milleti güçlüdür, cabbardır, cevvaldir de... o görünen düşmana karşı anam. pazar yerinde canlı bomba patlatırlarsa çocuğunu, eşini, anneni nasıl koruyacaksın, facebook gazıyla mı? alışverişe gitmeye korkar olduk. bok ettiniz memleketi bok.
 • yıl olmuş 2016 hala daha işgal kelimesinden toprak işgali çıkaranlar var.. bu zamana kadar ponçik ülkemizde bizim ışid yaptı dediğimiz hiçbir eylemi ışid üstlenmedi bir kere bunu bir hatırlayalım .
  bu pislik şerefsiz örgütün bir numaralı adamının ise türkiye ile ilgili konuşmaları uluslararası basında şu an.
  yani demem o ki bu soyu tükenesiceler allah allah deyip ellerinde kılıç toprak işgal etmeyecekler, senelerdir bahsedilen hücreleri uyanacak ve belki de bu zamana kadar ki en kanlı eylemlere tanık olacağız . götü kollayalım diyeceğim de nasıl olacak hiçbir fikrim yok.. tam yetkililer göreve derken bir gülme geliyor.
  (bkz: güleriz ağlanacak halimize)
 • kısa süre içerisinde bu emre itaat bildiren, bu selama aleyküm selam diyen eylemler olabilir.

  yukarıda troll'ün dediği üzere türk milletini iyi tanımış olacak ki, 15.000'den fazla militan düzeyinde mensubunu türkiye'ye rahatça sokmuş, mevzilendirmiş birisinin verdiği emir.

  türk milletini tanımaktan anlaşılan şey, "ne kadar öldürülürse öldürülsün gıkının çıkmaması, üç gün sonra herşeyi unutması, gazla çalışıp fişeklemeyle hareket etmesi" ise, doğru.
 • (bkz: siktir deli)