şükela:  tümü | bugün
 • ışid lideri bağdadi'nin ses kaydındaki skandal ifadelerden sadece birisi.

  türkiye'yi açıkça hedefe koydular. bu ortadoğu bataklığında battıkça batıyoruz. daha kötüsü de battığımızı fark etmiyoruz. köprü açılıyla güçlendiğimizi, marmara'nın altındaki tüp geçit ile dokunulmaz olduğumuzu zannediyoruz. mevzilerin sayısı her geçen gün artıyor yüzde 50'nin umurunda mı? "gücümüzle" gurur duyuyoruz. *
 • türk milletini tanıyamamış orospu çocuğu beyanı.
 • saçmalık daha doğrusu komik.

  yani ülkemiz kötü bir durumda olabilir ama ışid gibi bir terör örgütü de gelip topraklarımızı işgal edemez. adamın götünden kan alırlar.
 • ürkütücü bir beyan. sen sanıyor musun ki gelip ordu ile işgal edecekler? bu ne demek? her an her yerde patlama bekle artık demek. türk milleti güçlüdür, cabbardır, cevvaldir de... o görünen düşmana karşı anam. pazar yerinde canlı bomba patlatırlarsa çocuğunu, eşini, anneni nasıl koruyacaksın, facebook gazıyla mı? alışverişe gitmeye korkar olduk. bok ettiniz memleketi bok.
 • kısa süre içerisinde bu emre itaat bildiren, bu selama aleyküm selam diyen eylemler olabilir.

  yukarıda troll'ün dediği üzere türk milletini iyi tanımış olacak ki, 15.000'den fazla militan düzeyinde mensubunu türkiye'ye rahatça sokmuş, mevzilendirmiş birisinin verdiği emir.

  türk milletini tanımaktan anlaşılan şey, "ne kadar öldürülürse öldürülsün gıkının çıkmaması, üç gün sonra herşeyi unutması, gazla çalışıp fişeklemeyle hareket etmesi" ise, doğru.
 • felaket tellalı olmaya gerek yok ama biz hiçbir zaman ülkemize ve milliyetçiliğimize toz konuduramasakda, bu iktidarın özellikle son beş yılda iç ve dış politikaların faturasını çok ağır ödüyoruz ve daha kötü şekilde ödeyeceğiz gibi görünüyor.

  bu yaratiğı destekleyecek milyonlarca devreleri yanmış müslüman var türkiye'de, mallar halen yok götünden kan alırız diyorlar. sağolsun yüzde ellinin desteğiyle sanki bu ülke sınırlarını 5 milyona yakın ne idüğü belirsiz mikrop elini kolunu sallayarak geçmedi. bunun hiçbir zaman geri dönüşü olmayacak ve türkiye'ye çok uzun bir zaman hem kültürel hemde bir çok yönden memleketin anasını ağlatacak bu durum ne yazık ki.
 • (bkz: siktir deli)