şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: #55674968)
    (bkz: bonusbay)
  • bonusbay adını bonusway olarak değiştiren ve sanırım isim haklarından dolayı tekrar değiştirip son olarak artıway olarak yoluna devam eden, alışverişlerinizi kendi internet siteleri üzerinden yönlendirdiği anlaşmalı firmalardan yaptığınızda puan kazandıran oluşum.

aklıma ergenken alınıp sonra pişman olunan ve sık sık değiştirilen kullanıcı adlarını getirdi.
    bonusbay_asiboy_1903 de olabilirmiş.
  • 2 senelik üyeliğim boyunca 65 tl iade aldığım sitenin yeni ismi. iade oranları avantajix'e göre neredeyse yarı yarıya iken, avantajix gibi yıllık aidatı bulunmamaktadır.

referral link :
    https://www.artiway.com.tr/?r=2514420
  • avantajix.com benzeri bir site olup, daha az kazandırmasıyla ve sürekli adını değiştirmesiyle tanınır. bir sonraki adı merakla beklenmektedir.
  • yaptığım harcamanın iki aydır değerlendirmede olduğu site. bu ne la?

edit: 3 ay oldu. kullanmayın bu siteyi.
  • son 2 alışverişimde yaptığım alışverişi değerlendirmeye almayan site. bu defa da almazsa daha da işim olmaz kendisi ile.

edito: neyseki değerlendirmeye almışlar, sanırım problemleri yavaş yavaş ortadan kalkıyor.
  • az önce gördüm ilk fırsatta bakacağım.
  • ahanda yeni yaşadıgım bir olayı paylaşacagım sipariş veriliş tarihi: 19 şubat 2017 pazar hepsibuarda.com adresinden 185 tl lik ürünü bu bonus verdiğini söyleyen sitenin bizlere nasıl puan vereceğini okuyarak ve uygulayarak yaptım bunlar yetmiyormuş gibi yine aynı gün hemen hemen aynı saat içerisinde gittigidiyor.com adresinden de bir 30 tl lik sipariş daha verdim hepsini artıway denen bu sistemin tarayıcı eklentisi kullanarak site üzerinden yaptım buraya kadar güzel daha sonra puanlrıma bakıyım dedim hiçbir puan eklenmemiş hemen ekran görüntülerini ve sipariş numaraları ile birilikte bonusum nerede linki var oraya tıklayarak ekran görüntülerinide delil olarak gönderdim ve ayrıntı olarak:
    untrackemail mail adresim @gmail.com
    untrackstore gittigidiyor
    untracktrade gittigidiyor
    untrackpurchasedate 2017-02-19
    untrackpurchasesum 30
    untrackordernumber ****60980
    untrackcode
    untrackcomment
    an itibari ile gittigidiyor.com üzerinden yapmış olduğum alış veriş içinde bonuslar kısmından kaznmış olmayı planladığım bu bonusumuda göremeiyorum sistemde sorun mu var ben mi bişileri yanlış anladım.

ilgilenirseniz memnun olurum.

teşekkürler

attachment(s)
    artiway_gittigidiyor.jpg
    bu gittigidiyor için yazmış olduğum mail
    birde hepsiburada.com için yazdığım mailide paylaşayım.
    merhaba dün akşam siteniz üzerinden yapmış olduğum alışverişler için bonusarım yüklenmedi konu ile ilgli bonusum nerede? butonuna tıklayarak da çagrı açtııhımı belirtmek isterim konu hakkında yardımlarını ve bilgilendirmelerinizi bekliyorum.

hepsibuarad.com sipariş numaranız: 927****
    gittigidiyor.com sipariş numaranız: *****60980
    --
    iyi çalışmalar deyip maili sonlandırdım

buraya kadarda sorun yok bugün itibari ile müşteri hizmetlerinden gelen maillleri aktarıyorum .

bahar çerman şen (bonusway türkiye)

feb 21, 17:47 ast

merhaba değerli üyemiz,

sitemizde de belirtmiş olduğumuz üzere hepsiburada.com mağazamız sadece moda kategorisine bonus vermektedir. alışveriş yaptığınız ürünler moda kategorisinin dışında olduğundan ötürü mağazamız bonus ödemesini gerçekleştirmemiştir.

anlayışınız için teşekkür ederiz.

mutlu alışverişler,
    www.artiway.com.tr
    bahar çerman şen

bu hepsibuarada içindi
    şimdi gittigidiyor için gelen cevab

bahar çerman şen (bonusway türkiye)

feb 21, 17:50 ast

merhaba değerli üyemiz,

gittigidiyor mağaza sayfamızda da belirtmiş olduğumuz üzere, gittigidiyor yapmış olduğunuz alışverişlere ne yazık ki bonus vermemektedir.

mutlu alışverişler,
    www.artiway.com.tr
    bahar çerman şen
    manidar cevaplar arkadaşlar kandırılıyoruz biraz geç anladım ama kocaman kandırılıyoruz.
    uğraşmayın butür dandik olaylarla.

hadi kolay gele...
  • üeyiligimin iptalini istemiştim yazdığım mail şu şekilde
    neacayip deyimi hayat başkalarını kandırabilmek kadar komik ve acı üyeligimi iptal ediyorum......
    yardımcı olunuz lütfen
    21 şubat 2017 16:47 tarihinde bahar çerman şen (support) <iletisim@artiway.com.tr> yazdı:
    merhaba değerli üyemiz,

artıway olarak türkiye'de 2,5 milyondan fazla üyemiz bulunmakta ve yaklaşık 6 880 000 tl tutarında bonus ödemesi gerçekleştirmiş bulunmaktayız bugüne kadar. amacımız asla kimseyi kandırmak değil, aksine elimizden geldiğince mağazalarla olan anlaşmalarımızın ışığında üyelerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. ne yazık ki bazı mağazalarımızın özel şartları bulunmaktadır ve artıway olarak bu konuda mağazaların talepleri üzerinden ilerlemek durumundayız. özel koşulları olan bütün mağazalarımızın bu özel koşullarını mağazaların kendi sayfalarında mutlaka belirtiyoruz ki siz değerli üyelerimiz mağdur olmasın.

mutlu alışverişler,
    www.artiway.com.tr

hı hı hı hiç inandırı deyil lütfen üyeliğimi nasıl iptal edecem o kouda yardımcı olunuz şeklinde geri ddönüş sağladığım sonuçtur.
  • sadece üye olurken yüklenen bonusumun yer aldığı, kalan alışverişlerimin zerre dikkate alınmadığı sistemdir. üstüne üstlük maille ulaşın demelerine rağmen 4 kere mail atmama rağmen pek sallamamışlardır.