şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün 4 levent'te tesadüfen keşfettiğim güzel mi güzel kahveci. hem kahvesi hem çikolataları harika.
  nescafe yerine içebileceğiniz efsane lezzet. kutu kutu alıyorlardı kahve cafeden. seveni çok anlaşılan. yeni keşfettiğim için üzgünüm. yarın tekrar uğrayıp kahve içeceğim. çok sevdim.
 • sloganı; türkiye'nin kokusu dur. adı da tadı da türkiye'nin kozmopolit kenti olan mardin 'den gelmektedir. güneydoğu anadolu bölgesinde artukbey dibek kahvesinin mucidi olarak tanınır, bu alanda da bir çok ödül ve sertifikanın da sahibidir. türkiye genelinde yaklaşık 30'a yakın şubesi ve online kahve ile kuruyemiş alanında çok iddialı olan firma. çalışanlarının güler yüzlülüğü mest ediyor insanı. mesela şöyle mardin'i gezmeye geldiğinizi düşünelim, eğer herhangi bir artukbey şubesinin önünden geçiyorsanız kapısında güler yüzlü birilerinin kahve ikramlarıyla karşılaşmanız kaçınılmazdır.

  edit:imla
 • mardinli kahve şirketi.
  mardin'i diyarbakır'ı vb şehirleri gezmeye gittiğinizde ikramlarıyla sizi sokaklarda karşılarlar.
 • guzel mardinimizin cok sahane kahvesidir. ıcmeden bilemezsiniz su siralalar 3u 1arada kahveleriyle digerlerini geride birakacak gibi damak tadimca
 • bunların cevizli diye tabir ettiği ve kendilerine ait olduğunu iddia ettikleri bir kolonyaları var gerçekten müthiş. şişenin üzerindeki pos bıyıklı amcayı tüm gün masamda görüyor olmak komik olsada bağımlılık yaptı resmen. insan, gün içerisinde onlarca kişiyle tokalaşmak zorunda olunca kolonya ile bağımlı oluyor haliyle.
 • dibek kahvesi tavsiye ederim. tabi bu kahve. közde yapılmışsa tadından geçilmez.. birde hayalet badem şekeri var oda es geçilmeyecek bir lezzet. mardin den çıkıp markalaşmaya başlamış bir firma.bölge için bir ilk diyebilirim.
 • dibek kahveleri gerçekten de serttir, double espresso hissiyatı yaratır ve oldukça lezzetlidir. kakulelisini heves edip aldığınızda ise hayal kırıklığı yaşama olasılığınız yüksektir, denemeden almayın. midyat şubelerindeki envai çeşit lokumlardan almadığım için de çok pişmanım, fırsat varken eklemeden geçilmesin.

  yine de damak zevki pek tabii göreceli olduğundan ytd.
 • dibek kahvesinin tadı gerçekten güzeldir. güzel bulma sebebim sadece bu markanınkini denemiş olmam olabilir gerçi, bilemedim.

  içeriği de temiz görünüyor. piyasadaki birçok dibek kahvesi glukoz şurubu, emülgatör, tatlandırıcı, beyazlatıcı vs. içerebiliyormuş, bu konuda hassassanız bu markanınkine bir bakabilirsiniz.
 • özellikle special dibek kahvesi ile gönüllerde taht kurmuş bir markadır. kahve çeşitlerinin yanında hayalet badem şekeri ve bilumum çikolata kaplı ürünlerini severek tüketiyoruz efendim.