şükela:  tümü | bugün
 • bugün 4 levent'te tesadüfen keşfettiğim güzel mi güzel kahveci. hem kahvesi hem çikolataları harika.
  nescafe yerine içebileceğiniz efsane lezzet. kutu kutu alıyorlardı kahve cafeden. seveni çok anlaşılan. yeni keşfettiğim için üzgünüm. yarın tekrar uğrayıp kahve içeceğim. çok sevdim.
 • sloganı; türkiyenin kokusu dur. adı da tadı da türkiye'nin kozmopolit kenti olan mardin 'den gelmektedir. güneydoğu anadolu bölgesinde artukbey dibek kahvesinin mucidi olarak tanınır, bu alanda da bir çok ödül ve sertifikanın da sahibidir. türkiye genelinde yaklaşık 30'a yakın şubesi ve online kahve ile kuruyemiş alanında çok iddialı olan firma. çalışanlarının güleryüzlülüğü mest ediyor insanı. mesela şöyle mardini gezmeye geldiğinizi düşünelim, eğer herhangi bir artukbey şubesinin önünden geçiyorsanız kapısında güler yüzlü birilerinin kahve ikramıyla karşılaşmanız kaçınılmazdır.

  edit:imla
 • mardinli kahve şirketi.
  mardin'i diyarbakır'ı vb şehirleri gezmeye gittiğinizde ikramlarıyla sizi sokaklarda karşılarlar.
 • bunların cevizli diye tabir ettiği ve kendilerine ait olduğunu iddia ettikleri bir kolonyaları var gerçekten müthiş. şişenin üzerindeki pos bıyıklı amcayı tüm gün masamda görüyor olmak komik olsada bağımlılık yaptı resmen. insan, gün içerisinde onlarca kişiyle tokalaşmak zorunda olunca kolonya ile bağımlı oluyor haliyle.
 • dibek kahvesi tavsiye ederim. tabi bu kahve. közde yapılmışsa tadından geçilmez.. birde hayalet badem şekeri var oda es geçilmeyecek bir lezzet. mardin den çıkıp markalaşmaya başlamış bir firma.bölge için bir ilk diyebilirim.