şükela:  tümü | bugün
 • cnbc-e 'nin ekonomi spikerlerindendir. sabit getiri menkul değerler uzmanıdır.
 • cnbc-e araştırma müdürü olmuştur.
 • haftada bir halı sahada maç yapar. pek becerdiği söylenemez futbolu ama çabası alkışa değer.
 • 8 mart dünya kadınlar günü nedeniyle bugün karar verenler programının twitter adresinden

  "yarın 8 mart kadınlar günü...bugün ise bob marley'den "no women no cry" ile güne başlıyoruz...kadınlar günü öncesinde erkeklere hediyemiz..."

  şeklinde tweet atan müthiş! insan...

  kadınlar gününe, kadınlara bakış açısına mı dalayım yoksa şarkıyı yanlış çevirip, yorumlamasına mı??

  keşke yaz olsaydı da denize dalsaydım... yüzüp yüzüp yüzüp açıklara ulaşıp ulan sizin varya bippppppppp diye bağırsaydım...

  isyanım var bu zalim insanlara... evet en az karısını, sevgilisini, aşkına karşılık vermeyen kadını, kız kardeşini, ablasını öldürenler kadar zalimsiniz... elinize silah ya da bıçak almıyor olmanız hiçbir şeyi değiştirmiyor...

  ek olarak: sadece tweetle kalmadı tabi ki... yayında da şarkıyı 'kadın yok ağlamak yok beyler ehi ehiii' şeklinde yorumladığını sözlü beyan etti ve mevzuyu beyninde ne kadar sulandırdığını ekrana da yansıtmış oldu...
 • an itibariyle cnbc-e'den ayrılmıştır. duyumlar genel yayın yönetmeni olan servet yıldırım'la arasındaki anlaşamamazlıktan kaynaklıdır. 12 senelik cnbc-e hayatına veda etmiştir. gidişiyle piyasa ekranı'nın yüzü murat'ın önünü açmıştır, kanala kimsenin kazık bağlayamayacağını da göstermiştir.
 • programına cıkarmak icin fellik fellik ekonomist arayıp sonra da alayını beğenmeyip 'bunları da bi değerlendirmeye sokmak lazım' diyebilecek küstahlıkta bir sunucudur. gidişi ferahlatmıştır.
 • iki lafi biraraya getirmeyi beceremedigi halde, tkyd zirvesinin acilis paneline moderator yapilarak "tuy dikmesi" saglanan adam, soru diye geveledigi laflara, zavalli sani sener, terbiyesinden "hö" diyememis, gulmekle yetinmistir
 • bitcoin için bir yatırım aracı değil kumardır demiştir
  link
 • kriptoparalar için "bunların çabuk moda oldu şimdi de modaları çabuk geçti" gibi bir laf etti.

  aynı kanalda emin çapa var o neler söylüyor, bu neler söylüyor.
  bence aralarındaki fark: emin çapa gerçekleri anlatmaya çalışmış yarım saatlik filan bir programı kriptoparalara ve blockchain teknolojisine ayırarak kapsamlı bilgi vermiştir.

  bu adam ise 15 saniyede "bitcoin kötü yaa kriptoparalar filan kötü hep ehehe zehehe" diye özetlediğine göre herhalde bitcoin fiyatı biraz daha düşse de daha ucuzdan alsam diye keriz silkeleme filan peşinde.

  ya da blockchain teknolojisiyle ilgili hiçbir şey araştırmamış, ki bu durumda çıkıp "kardeş ben hiçbir şey bilmiyorum, bunları kim biliyorsa ona sorun" filan demesi icap eder.
 • seçimin ardından doların 4'lere geleceğini söyleyen ekonomist

  buyrun https://youtu.be/wms2rkyhu7s?list=wl&t=829