şükela:  tümü | bugün
  • olum falcao cimbombom yazdı biz emin olamıyoruz bu ne hız yav.

barça’dan yıllık 8 milyon euro( vergiden sonrası) alan ve 2021’e kadar sözleşmesi olan topçu. geleceğini sanmıyorum.
  • reisin jölesini anca alırız. para yok.
    dünya yıldızı orta alan topçusu.
  • menajerinin dün gece istanbul'a geldiği söylenen futbolcu.
  • umarım bir hata yapıp gelmez. "vidal maaşı odenmedigi icin fifa'ya basvurdu" haberlerini gormek istemiyorum.
  • forzadaki gevşekleri gösteren futbolcu, burda ve twitterda prim kasmak için insanları zor düşürmeyi önemsemeyen gevşekler bunlar.
  • gese’nin vereceği falcao parasına bile hüzünlenip dertleniyorum bu ülkenin vatandaşı olarak, yazıktır günahtır verilmez bu paralar.
  • vidal bir dur allah aşkına ortalık zaten karışık.
  • anlamadigim bir sey var, tam olarak ne zamandir sosyal medyada yapilan bir begeni transfer haberi degeri tasimaya basladi?

cok salakca degil mi bu?

gelecegini dusunmuyorum ama gelirse tabi ki buyuk transfer olur lakin pepe de buyuk transferdi, iyi de katki verdi derken bir bakiyorsun en buyuk mali yarayi acanlardan biri de onun yillik maasi idi. gercekten boyle bir yuke girmeye gerek var mi?
  • beşiktaşlı tinercinin teki alırsak avrupa ligi'nde yarı final garanti demiş hahahah
  • vidal gereksiz masraf 4m euroya fitimde vergiden sonra 8m euro ne amk! 4m euro kabul edilebilir bir rakam kadroyu daralt iki kisiye para verme bira risk al boyle araya iki tane yuksek profili oyuncu sikistirabilirsin. ama 8 imkansiz.