şükela:  tümü | bugün
  • vidal'i alacağımıza 1.5 milyon üzeri yıllık ücretlere tolgay, necip, larin, roco, pektemekler daha mantıklı.
  • come to beşiktaş yorumunu beğendiği için umutlanan arkadaşlara gülüyorum. ya eli değmiştir ya da "ulan adamlara ayıp olasın" diye beğenmiştir. o yüzden fazla hayal kurmayın.

not: beşiktaş
  • bana hem arturito'yu, hem erasmus'u, hem vitor pereira'yı hatırlatan hem de pardon diyen isim.
  • @dranzer isimli kullanıcı vidal hakkında yazdığı entrylerini uçurmuş. zaten kendisi ilk burada yazmıştı. milleti keklemekten başka bir şey değil yaptığı
  • ben de geleceğini sanmıyorum ama bir umut işte...
  • costa'nın siyah beyaz futbol topunu pp yapması gibi bu da keriz etkileşimini kaçırmamış ve come to beşiktaş yorumunu beğenmiştir. sadece kendisi değil yorumcusundan duyumcusuna bütün yan ürünler de bu keriz etkileşimden payına düşeni alıyor. böyle bir dünya işte.
  • ulan tamam adam gelmez gelmesine de beşiktaş'ı bu kadar küçük görmeye çalışmak ne amk? bu kımıl zararlıları bir de kendilerine beşiktaşlı diyorlar. lan siz bu kulübün içindeki zehirli yılanlarsınız başka bir şey değil.

siz zamanında seba'ya ahmet dursun seba gitsin deyip 2019'da seba şirk koşan bilmem ne diye tweet atan beşiktaş düşmanı oportünistlersiniz. siz bu takımın yakasına yapışmış kenelersiniz. şimdi siktirin gidin. evet.
  • beşiktaş ile diyalog halinde olan futbolcu. bir iki hafta içinde transferi biterse şaşırmayın.
    ayrıca ekşi sözlük uygulamasında, vidal başlığına girilmiyor, hata verip atıyor. çok ilginç.

come to beşiktaş yazmaya devam ediyoruz.
  • hayal kurmayın. sonra kırılıyor üzülüyorum.
  • umarım almayız dediğim apaçi. bu yıllık ücretinden dolayı değil. sonuçta benden çıkmıyor. ama bu adam bu seneki barca futbolunu katleden adamlardan biriydi. top liglerde oynayan en overrated topçulardan biri. sıfır teknik ve zeka ile barça gibi kulüpte nasıl oynadığını aklım almıyor. muhtemelen yumuşak orta sahasına sertlik katsın diye getirdiler bu adamı ama bütün sezon kanser oldular. çünkü nicelik olarak da o bölgede eksiktiler ve bu kazmaya bel bağladılar. daha sezon ortasında de jong'u aldılar ki barça da farkına vardı bu kekoyla gelecek sene gitmeyeceğinin.