• potansiyel, real madrid'te oynayan ispanyol sağ bek ismi.
  • herkes arvelesin bi özelliğini yazmış ben de kutusunun rengini söyliyeyim bari. efendim kutusu mavi beyazdır. beyaz kısmı mavi kısma doğru üçgen şeklinde girinti yapar. tablet formlarının kutusu dikdörtgen şeklindedir. ampul içeren kutuları yine dikdörtgen olmakla beraber biraz daha geniştir. ampuller hem im ( intramuscular) ( kas içine ) hem de iv (intravenöz) ( damar içine ) olarak kullanılabilir. ayrıca etken madde olarak deksketoprofen trometamol içerir diyerek sunumuma burada son vermek istiyorum sayın seyirciler.

muhabiriniz nahiyyeaa eczaneden bildirdi ! esen kalın.
  • yan etkileri kapsamlı devasa şemada "baş ağrısı" bulunan ağrı kesici.
  • yahu ne güzel bir şey. alıyorum ve geçiyor. ağrım yokken de alasım geliyor sanki kötü gün dostuymuşum gibi davranıyorum.
  • dismenore için önerilenilaçlardan biri
    yan etkilerinin arasında abdominal ağrı olmasıyla güldürmüş ilaç
  • regl dönemlerinin kahramanı.
  • her satın almak istediğimde bana meksikalı bi kaçakçı ismine benzeyen alveres'i çağrıştıran ilaç adı.
  • nufus cuzdanimin din hanesinde yazmasini istedigim ilac.
  • yıllarca dişim iltihaplandığı zamanlarda kullandığım ağrı kesicilerden hiç bir fayda göremeyip antibiyotik etkisini gösterene kadar ağrıdan kıvrana kıvrana ölme raddesine gelen benim, son diş iltihaplanması için doktora başvurduğumda ağrı kesici yazacağı zaman dismenoreyi kestiği için arveles'i yazmasını istememle hayatımı değiştiren ilaç. diş iltitaplanmasından kaynaklanan ağrıyı bile kesiyor bu tablet. hele ki aç karna içilmesiyle hayat kurtardığı göz önüne alınırsa formülünü hazırlayana allah uzun ömürler versin diyorum.

hakikatan içinde uyuşturucu mu var diye düşünmüyor değilim.
  • beyin sol lobuna yeniden başlat komutunu gönderen, mideye de şimdi sen düşün mesajını gönderen ilaç.
hesabın var mı? giriş yap