şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu kız büyüsün varya ortalığın amına koyacak. şimdilik elinde iğnesi var ama bi de iplik aldımıydı tamamdır. büyüyene kadar yolunu bekleyececiğim leydim. sana bi de şarkı yazdım.

arya sevdamı dağlara yazarım
    arya gözümü kırpmam yakarım
    arya aşkına ömrümü adarım
    arya sen arya
  • kızım olursa adını arya koyarım. o derece sevdim.
  • annesinin izni olursa, ben bu kızcağızı evlat edinmek istiyorum.

gelsin sıcak bir yuva görsün anasını satayım, zaten başta baba yok, kuzeylerde sokaklarda itlik serserilik yapacağına evde otursun, sıcak bir çorba geçsin boğazından. okula da yazdıralım, zaten dikkat ettim, westeros'ta kızların okula gitme yüzdesi çok düşük. ileride üniversiteye falan da gider hem. gerçi kesin askeriyeye girmek ister o. neyse. alayım ben onu.
  • ulan insanın böyle bi kızı veya kız kardeşi olsa daha ne ister be? öyle tatlı ki, her izleyişimde sarıp sarmalayasım, yaramazlık yaptığında kovalayasım geliyor. bi insan bu kadar sempatik olamaz ya. kadroya kim dahil ettiyse daşşağını yiyim, o derece.

seviyoruz seni arya.
  • game of thrones'taki en delikanlı insandır babasıyla beraber... bacak kadar boyuyla herkese atarlanan bir kız çocuğudur..
  • kanımca stark hanedanının yaşayan en zeki ferdidir.
  • büyüyünce demet evgar olması muhtemel dizi karakteri..
  • "ben bu cocuga cok üzüliyim yaa" - burhan altintop
  • --- spoiler ---

polliver'a needle'ı takarken sanki insan gırtlağına kılıcı değil, mangala atacağı sucuğa şişi saplıyor gibi davranmıştır.
    büyük psikopat olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir vesselam.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

saka maka tywin lannister, sandor clegane (the hound) ve jaqen hgar (many faced god) tedrisatindan gecti amk. bildigin cift diploma arti doktorasi var. bu hatun da is yapamazsa sikerim boyle diziyi. int arti str arti agi gordu lan kari!

edit: @altheda hatirlatti, bir de syrio forel var.

prof. falan olurmus aslinda braavos teknik universitesi'ne bu hatun.
    --- spoiler ---