şükela:  tümü | bugün
 • bir yazar.

  şöyle bir şey yazmış bir vali hakkında, ibret olsun diye kendi yazdığını ve orjinalini sırasıyla ekliyorum

  --- spoiler ---

  gaziantep'te kendini patlatıp 3 polisimizi şehit eden ışidli aşağılık yaratığı "komşulara sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaatta kendisini etkisiz hale getirdi"diyerek acındıran vali. bir önceki vukuatı da yine ışidli bir teröriste "bey" hitab etmek* görüldüğü gibi bu adam net şekilde ışid sempatizanı.

  tanım: akp'nin ışid sempatizanı valisi.
  --- spoiler ---

  alıntıladığı kısmın tamamını koyalım şuraya

  --- spoiler ---

  "arkadaşlarımız mehmet kadir cebael'in yer tespitini yaptı ve direk oraya gittik. o da yakalanacağını anladığı için; polisimiz, etraftaki ev sakinlerine komşularına da bir sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaattan kendisini etkisiz hale getiriyor. ama bu esnada o da yapmış olduğu bomba düzeneğini, ki olay yeri inceleme bunu net olarak ortaya çıkartacak, o da evdeki bulundurmuş olduğu bombayı patlatıyor. hamdolsun bu hücre evindeki bu operasyonda sadece mehmet kadir cebael etkisiz hale getiriliyor."
  --- spoiler ---
 • insanları aptal yerine yerine koyup çakalca çarpıtmayı gelenek haline getiren malum zihniyetin trolleri ışid sempatizanı valinin ifadesinde geçmeyen cümleleri ekleyerek başlığım altında alışılagelen yöntemleriyle bir entry sıçmış. peki gerçekte ne diyor akp'nin valisi;

  "mehmet kadir cebael'in yer tespitini yaptık ve arkadaşlarımızla direk oraya gittik. kendisi henüz bombayla ilgili, etraftaki ev sakinlerine, komuşulara da bir sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaatta kendisini etkisiz hale getiriyor."

  al bu da videosu. münasip yerine monte edersin:

  http://odatv.com/vid_video.php?id=8e88a