şükela:  tümü | bugün
 • binlerce türk kadının hayalini kurduğu erkekle evlenmek üzere olan oyuncu.
  (bkz: tamer karadağlı)
 • tamer karadağlının karısı olan,30 yaşına gelmiş olmasına rağmen bıyık sorununu çözememiş olan türk kızı. trt 1 de yayınlanan en son babalar duyar adlı dizide ipek adlı karakteri canlandırıyor kendileri.
 • kesinllikle asillik abidesi bi hatun.sesi davranısları ve suratı yeterlidir.bıyık olayına katılmıyorum
 • tombilik bir hanimkizimiz
 • oyun gucu geli$emeyen oyunculardan biri. vasatin altinda...
 • malum seks kaseti ile gundeme bir an da oturan, bir otel odasinda fahişeye 100$ odeyerek yatabilen tamer kardaglı'yı "kocam komploya kurban gitti, destek olmalıyım" diyerek koruyan, savunan kadın ! bu mu komplo ? adam şeyine sahip çıkamasın, gitsin onla bunla yatsın.. ama adı komlo olsun.. oldu!.. bu ve bunun gibi kadınlar yüzünden erkeklerin kıçı kalkıyor, kendilerini bir mok zannediyorlar...

  üstüne birde ortada taş fırınız, erkegiz biz diye gezmelerine sebep oluyorlar..

  aferim..
 • kocasının arkasında durmaktan adamın önünde olup biteni fark edemeyen kadın çeşidi.
 • aldatılmış bir kadındır ve buna rağmen kocasının yanında olmak gibi gayet ezik, gayet karaktersiz, gayet bayağı bir tutum içindedir. insanlık ayıbı işlemiştir; kellesi vurulsundur.

  tabii. aşkın 3. sınıf sakız niyetine çiğnenip çiğnenip atıldığı bir zamanda yaşamaktayız. arabaya veren kızların, soyu tükenmekteymişçesine çiftleşmek isteyen erkeklerin, çıkar ilişkilerinin hakimiyet kurduğu bir alt evrende ikamet ediyoruz. hal böyle olunca da sevgili değiştirmek, çorap değiştirmekle aynı kolaylıkta, aynı çabuklukta vuku bulabiliyor.

  "bu iyi çıkmadı, atayım yenisini alayım" düsturu artık sadece satın alınabilecek ürün ve hizmetler için değil, insanlar için de geçerlilik kazanmış. insan tüketimi artık sadece selçuk erdemin karikatürlerinde yamyamlara özgü bir gelenek değil anlaşılan.

  işte bu yüzden yadırganmış arzu hanım'ın "kocamın yanındayım" duruşu. e tabii. hiç kafanız çalışmıyor arzu hanım. atın kocanızı; yenisini alın. o da mı bozuk çıktı? eskisini getirin, 100 milyona sayalım, üstüne de bir yeni modelini 6 taksitle verelim.

  öyle bir model çizmişiz ki arkadaş... bilmiyor mu sanki arzu balkan "benim eşim meşe odununun budaklısını haketmiştir" demeyi? gayet tabii biliyor.

  ama demiyor. fark da burada. topluma mal olmak don lastiği gibi bir kalıptır; nereye çekseniz oraya gider. lakin şöyle de bir şey var: zaten gazetecilerin, medyanın akbabalar gibi hücum ettiği, leşten bir parça koparmak için birbirini yediği bir ortamda (topluma bu şekilde de mal olunur) arzu balkan ortalığı daha da fazla bulandırmaması gerektiğinin, hiçbir şey değilse kendi huzuru açısından gerekli olduğunu biliyor.

  yoksa eminim o da kırgın; o da sinirli. ama medyaya daha fazla malzeme vermeyerek bence en akıllıcasını yapıyor. televole'de "arzu balkan eşine ateşşşşş püskürdü! azzzz sonra!" kabilinden anonslara özne olmayarak metanetini kamu nezdinde muhafaza ediyor. helal olsun.

  arada, sağda solda "ezik kadın" diye çemkirenlere de sormak istiyorum bu vesileyle: yüzüğü parmağına takanlar her tatsızlıkta, her kırgınlıkta, her saygısızlıkta vurup kapıyı çıksalardı evli adam kalır mıydı?

  evlilik bir kurumdur; bir müessesedir efendiler. fast food aşklara benzemez.