• "eline babasının evinden önceden getirdiği pompalı tüfeği aldı. “sen beni bırakırsan gidip başkasıyla evlenirsin, seni öldürmeyip süründüreceğim” dedi. önce diz kapağına ateş etti. arzu yere düşünce, tüfeği diğer diz kapağına doğru ateşledi. genç kadın, kaçmaya çalışırken, ayağıyla eline bastırıp dirsek bölgesine ateşledi. yetmedi, diğer kolun aynı bölgesine bir kez daha ateş etti. ahmet boztaş, polise teslim edildi. arzu boztaş’ın ise iki bacağı kesildi. damarları işlemez hale gelen kollarının şimdilik kesilmesine gerek görülmedi ama ailesine artık kollarını da kullanamayacağı söylendi."

sorsan neden yaptın bunu diye "namus. müslüman adamım ben." diyecek. "şerefsiz korkak psikopatın tekiyim, din ve ahlaktan da bihaberim" diyemez ya.

çok acayip bir psikopati. öldürülmemeli. süründürülmeli.
  • bir anne olarak çocuklarını düşündüm hemen. baba işe yaramaz şerefsizin önde gideni zaten, bir tek anneleri vardı bu hayatta sığınabilecekleri, şimdi o da alındı ellerinden, onlara bakabilecek durumda değil artık, kendinin daha çok bakıma ihtiyacı var çünkü. içim çok acıyor yeminle, göğsüm daralıyor düşündükçe. o çocuklar yuvada annelerinin iyileşmesini bekliyorlar umutla, evlerine kavuşmayı bekliyorlar
    bu nasıl bir vicdandır, nasıl bu kadar kötü olunabilir aklım almıyor.
    o adamın cehennemde cayır cayır yanmasını diliyorum.
  • koca dayağı ve şiddeti yüzünden bacaklarını kaybetmiş, kollarını kullanamaz duruma gelmiş kişidir.

(bkz: http://www.milliyet.com.tr/…detinde-gundem-1978478/)

kadın hakları ile ilgili her gün 5 yıldızlı otellerde toplantı yapan memurların, yalaka sivil toplum örgütlerinin görmeyeceği kadındır. yurt dışından gele konuşmacıyla rixos otelin cafesinde çay içerken 3. sayfada görülüp gazete kapatma nedeni olacaktır bazıları için.

sorunları yaşamadan tartışan kişilerle asla çözüme ulaşmayacak kadına şiddet olayının her defasında artan dozajının bir örneğidir.

insanda; sabah kahvemi içsem de gidip adama işkence etsem hissi uyandırmıştır.
  • haydi sözlük arzu' ya önce akülü, sonra iş, sonra mümkünse aylık bir gelir için elele.
  • dramından yeni haberdar olduğum kadındır. çocuk yaşta kızlarını evlendiren cahil ailelerin, kadını her alanda ezmeye çalışan ataerkil tüm geleneklerin, şu kadını korumayıp olan olduktan sonra pişkin pişkin ziyaretine giden aile bakanı dahil tüm devlet büyüklerinin ................ yatacak yeriniz yok hiçbirinizin.
  • acı hikayesi hala yeterince duyulmamış yurdum kadını.
  • kocasından gördüğü şiddet nedeniyle kollarını ve bacaklarını kullanamaz duruma getirilmiş, kocaman yürekli güzel kadın...çocuklarına kimseye muhtaç olmadan çalısarak bakmak istiyor. duyarlı olalım sözlük ahalisi. up
    maillerini kendisi okuyor...
    boztas.arzu1@gmail.com
hesabın var mı? giriş yap