şükela:  tümü | bugün soru sor
  • an itibariyle ulusal kanalda boy gösteren mhp istanbul 3. bölge milletvekili adayı. donanımlı olduğuna dair bir his veriyor. tuhaf..
  • "sıradışı ülkücü" demişler kendisi için. savunduklarıyla taban tabana zıt bir yerde durduğunun farkında olmadığını sanmıyorum. içerden değişime inanıyor olabilir. yoksa, farklılıklarla bir aradalığı savunan birinin mhp'de işi ne? mazoşist olması lazım insanın.
  • itu mimarlik fakultesi bina bilgisi ana bilim dali ogretim uyesi. mimarlik bolumu baskani, profesor.
  • iki gündür telefonuma mesaj atan şahsiyet. kimden aldı tel numaramı bilmiyorum. meb'den satın alıyorlar numaraları sanırım zira okulun bütün öğretmenleri mesajlarla taciz edilmekte.
  • miletin vekili gibi gerçek bir milletvekili. genç akademisyenlerin 50 d sorunu çözümü için kanun teklifi vermiştir. basın toplantısı düzenlemiştir
    doktora eğitimi sonrası araştırma görevlilerinin işten atılması sorununun çözümü için uğraşmaktadır.
  • başkanlığa evet oyu veren mhp'li milletvekilleri arasındadır. tarihe not olarak yazalım.
  • odatv de çıkan habere göre mecliste anayasa oylaması sırasında mhp'li vekillerin kalan oy pullarını toplayan milletvekilidir.

link
  • bahçeşehir üniversitesinin siyaset okulu programında bugün konuşmuş, başkanlığı ya burada değişen bir şey yok zaten diyerek savunmuş, milliyetçi söylemlere yer vermiş ve mana kelimesini sürekli kalın a'larla söylemiş kişidir. kendisi hakkında programda yazılan geçmişini okuduğumda aa ne kadar eğitimli, oha başarılı güzel konuşur şimdi falan demiştim. konuşmasından sonra fikrim değişti. bir insandan kısa süre içinde nasıl antipatik gelebilir, gördük. yeni anayasayla cumhurbaşkanı türkiye vatandaşı olan değil gerçekten türk olan biri olacaktır, dedi bir de. marifet sanki, ne geliyorsa kendi kanımızdan olanlardan geliyor diyesi geliyor insanın da neyse.
  • an itibariyle bengütürk kanalında yeni anayasayı savunan milletvekili.