şükela:  tümü | bugün soru sor
 • alle klinikteki merhametli, sabırlı, son derece ilgili ve bir o kadar da güzel kadın doğum uzmanı. doktorum... hamilelik gibi önemli ve hassasiyet isteyen süreçte size aynı hassasiyetle yaklaşır ve güven verir. daha önce rutin kontroller için gittiğim doktorların hepsi soğuktu ve ben doktorum ben doktorum diye bağırıyordu adeta. arzu hanım sanki en yakınınız gibi. ayrıca alle klinikde oldukça nezih bir yer ve bulunduğunuz ortamda sadece hamile bayanlar ve eşleri olduğu için steril bir ortam var. yani hastanelerdeki gibi aman o öksürdü aman şuraya dokunmayım gibi endişeleriniz olmuyor. gerçi o nerde olsa oraya giderim. inşallah bir engel çıkmaz da bebeğim ilk arzu hanımın ellerinde dünyaya merhaba der. annesinin kuzusu sağ sağlim doğar.
 • çocuk sahibi olmak için güvenilir dürüst ve en önemlisi eşim için dost yaklaşımında olacak hekim arayışına girdim. epeyce araştırdım ve birkaç kadın doğumcu ismi üzerinde fikrim oluştu. ve sonunda hislerimi de ekleyince arzu özdemir için final çizgisine ulaştım.
  kendisi de anne. anne adayı ve hekim arasında olabildiğince samimiliği hissediyoruz.
  yanılmadım, umarım böyle de devam eder. bulunduğu klinik ve ekibi memnun edici.
  belki ücretler hakkında da yorum yapabilirdim ama şuan düşünmüyorum.

  not: sürecin devamı ve bitişinde kaçak çatı katı gibi ilave yazılar eklenecektir.
 • muayene olmak için gelen kişilere ‘doğum yeri, meslek, eş ismi, eşin doğum yeri, eş mesleği, nereden duyup ona gelmeye karar verildiği gibi ahret sorularını sordurtan doktor. bu soruları neden soruyorsunuz diyince de ‘dohtur hanım bilmek istiyor’ diye cevap veren üstün zekalı sekreterler çalıştırıyorlar. hımm tamam o zaman bilmek istiyorsa hiç sorun yok, buyursunlar.