şükela:  tümü | bugün
  • ömer sabancı'nın eşi. patrizia pepe markasının türkiye getiren kişi. 3 çocuk annesi ve 40'lı yaşlarda bir bayanmış ancak şöyle diyeyim: kendisi taş gibi. ayrıca inanılmaz kibar ve alçakgönüllü. *
  • en güzel elit.
  • yuzunu inanilmaz sisiriyor derdi scarlett johansson'a falan benzemek olabilir. bence gereksiz. parali aileye gelin giden her kadin gibi alisveris, moda ustune bir kariyer secmistir. kendisi inkar etse de sabanci ailesinin parasi ve destegiyle kariyerine baslamistir 97 yiliydi yanlis hatirlamiyorsam.

son 7 senedir falan vucudunu iyi tanidigi icin guzel giyinir. oncesini sormayin. her turlu slim cut , cigarette pantolon ozellikle deri olanlar ince bacaklarina uyar. sosyetede demeyecegim cunku turkiye'de sosyete yoktur, parali zengin aile diyecegim, aralarinda en iyi giyinen kadinlardan biridir fizigini tanidigi icin ama hep safe parcalar secer, sasirtici bir seyle goremezsiniz.
  • instagram'da sürekli imla hatası yapan ve bu yüzden beni kendinden soğutan lady.
  • hacı sabancı özge ayrılığı için 'sebebi olarak benim gösterilmem çok yakışıksız, ben de yeni öğrendim. oğullarımızın birlikte olduğu kızlar başımızın tacıdır' gibi çok klas ve bir o kadar gerçekdışı açıklamalar yapmış kişi.

oğlun bu kadınla nerden baksan 5-6 senedir birlikte. sosyal medyayı, özellikle instagramı aktif kullanan bir kadın olarak özge ulusoy'u yıllardır takip etmiyorsun. ayda belki onlarca davete katılıyorsun ama kimse sizi yanyana, bir davete birlikte katılmış falan görmedi. en son koton markasına koleksiyon hazırladın, özge sektörün en tanınan isimlerinden ve lansmanda yoktu, ve özge ile hiçbir sorunumuz yok çocukların kendi kararı öyle mi? yeah right.
  • kendisi, haci'ya dna'sini veren pek yakisikli kocasiyla 21-22'sinde tamamen duygusal! bir ask evliligi! yaptigi icin oglunun ozel hayatina mudahele etmistir. ne de olsa haci bulunmaz hint kumasidir.
  • şöyle zengin ve iyi poz verdirilen kadınlar için yok asil yok bilmem ne yazılmıyor mu...

böyle insanlar asil olsa dünya çok başka bir yer olurdu.

asaleti çullarda ve kamera açısında aramaktan vazgeçin.

dedikodu yaparken onun bunun dış görünüşüyle ilgili konuşan sıradan bir kadın.
  • de'leri ve ki'leri ayırmayı bilmiyor.
  • cemiyet hayatının en itici isimlerinden birisi.

şeyma subaşı ya laf sokmuş. sen kimsin? ben anlatayım oğullarını tüm kız arkadaşlarından ayırmak dışında ne meziyetin var. bununla ego tatmin ediyorsun. oğullarına da acıdım para var özgürlük yok anne güdümünde ıy.

bu kadının ne kadar delusional bir karakter olduğunu anlamak için storylerine ve instagram fotoğraflarına bir kez bakmanız yeterli. sürekli ortada kendisi, üç oğlunu paylaşıyor. ve çocuklarını kendisine bağımlı yetiştirmiş.

bence gençliğinde yaşayamadıklarını genç kadınlardan çıkarıyor. hiç şeyma ya laf söyleme, fikrin eksik kalsın.