şükela:  tümü | bugün
 • ömer sabancı'nın eşi. patrizia pepe markasının türkiye getiren kişi. 3 çocuk annesi ve 40'lı yaşlarda bir bayanmış ancak şöyle diyeyim: kendisi taş gibi. ayrıca inanılmaz kibar ve alçakgönüllü. *
 • en güzel elit.
 • instagram'da sürekli imla hatası yapan ve bu yüzden beni kendinden soğutan lady.
 • hacı sabancı özge ayrılığı için 'sebebi olarak benim gösterilmem çok yakışıksız, ben de yeni öğrendim. oğullarımızın birlikte olduğu kızlar başımızın tacıdır' gibi çok klas ve bir o kadar gerçekdışı açıklamalar yapmış kişi.

  oğlun bu kadınla nerden baksan 5-6 senedir birlikte. sosyal medyayı, özellikle instagramı aktif kullanan bir kadın olarak özge ulusoy'u yıllardır takip etmiyorsun. ayda belki onlarca davete katılıyorsun ama kimse sizi yanyana, bir davete birlikte katılmış falan görmedi. en son koton markasına koleksiyon hazırladın, özge sektörün en tanınan isimlerinden ve lansmanda yoktu, ve özge ile hiçbir sorunumuz yok çocukların kendi kararı öyle mi? yeah right.
 • şöyle zengin ve iyi poz verdirilen kadınlar için yok asil yok bilmem ne yazılmıyor mu...

  böyle insanlar asil olsa dünya çok başka bir yer olurdu.

  asaleti çullarda ve kamera açısında aramaktan vazgeçin.

  dedikodu yaparken onun bunun dış görünüşüyle ilgili konuşan sıradan bir kadın.
 • de'leri ve ki'leri ayırmayı bilmiyor.
 • cemiyet hayatının en itici isimlerinden birisi.

  şeyma subaşı ya laf sokmuş. sen kimsin? ben anlatayım oğullarını tüm kız arkadaşlarından ayırmak dışında ne meziyetin var. bununla ego tatmin ediyorsun. oğullarına da acıdım para var özgürlük yok anne güdümünde ıy.

  bu kadının ne kadar delusional bir karakter olduğunu anlamak için storylerine ve instagram fotoğraflarına bir kez bakmanız yeterli. sürekli ortada kendisi, üç oğlunu paylaşıyor. ve çocuklarını kendisine bağımlı yetiştirmiş.

  bence gençliğinde yaşayamadıklarını genç kadınlardan çıkarıyor. hiç şeyma ya laf söyleme, fikrin eksik kalsın.
 • malum konuyla gundeme gelince kimmis diye bir goz attim, instagram hesabini unsuz yumusamasini bilen birine devretmesini oneriyorum. saniyorum hesapla ilgilenen kisi bu kuraldan bihaber. butun kariyeri, karizmayi, basariyi silen atan bir seydir turkceyi dogru kullanamamak. tam hazirladigi isler ilgimi cekmisti ve de begeniyordum ki bu hatayi gormemle hesabi kapatip cikmam bir oldu. gordugum kadariyla su birbiri ardina butik acan ve kendine cekinmeden modaci diyen futbolcu eslerinden cok daha iyiydi yine de.
 • kendisi koton ve pinko için iki koleksiyon hazırlamış bu yıl. pinko için hazırladığı kabanları ve çantalar gerçekten çok şık, çok güzel ama koton koleksiyonu için çok emek vermemiş gibi duruyor. etekler ve kazaklar çok güzel olsa da pantolonlar ve gömlekler oldukça sıradan ve kabanlar pinko için tasarladıklarıyla kıyas bile edilemez. keşke koton için de pinko kalitesinde olmasa bile tasarım anlamında aynı ayarda ürünler tasarlasaydı. gene de arzu sabancı for koton koleksiyonu yasemin özilhan for ipekyol yada derin mermerci network koleksiyonlarından fersah fersah ileride.