şükela:  tümü | bugün
  • arzum okka epey cep yaktığından olsa gerek; su haznesiz, kabinli cezve şeklindeki türk kahvesi makinesi minio'yu piyasaya sürmüş. tasarımı şık, farklı renk seçenekleri mevcut ve tek seferde 4 kişilik kahve yapabilen bu makinenin bedeli 180tl civarında.
  • an itibarıyla her yerde 189 tl'ye satılırken arzum'un kendi internet sitesinde 329,90 tl fiyat biçilmiştir.
  • kısa ve öz bir inceleme buldum belki sevenin işine yarar. bence pratik bir makineye benziyor.arzum okka minio inceleme
  • para israfı.

herşey 1 tl dükkanlarında satılan 10 tl'lik plastik su ısıtıcının içerisine 1 fincan su 1 kaşık türk kahvesi koyup karıştırın.

daha lezzetli kahve yapmazsa üyeliğimi sikerim.

zaten bu makine o plastiğin etrafına daha büyük bir plastik hazne yapılıp üstüne açma kapama tuşu konmuş hali.

eğer 40-50 tl arasında satılmaya başlarsa eleştirimi geri çekerim.

çünkü o büyük açma kapama tuşu ve arkasındaki mavi kırmızı led 20-30 tl yi hak ediyor.
  • bugün ilk denememde hayal kırıklığına uğratmış makine. kahveyi cezveye koyup pişirmeden sadece küçük parmağımla karıştırsam daha fazla köpük çıkar..

köpüğü köpük değil, o kadar diyim.. hakkaten 10 tl lik plastik elektrikli pişiriciler bundan 10 kat fazla köpük yapar, ki dediğim gibi bununki köpük değil ince bir tortu sadece..

yarın taze kahve ve soğuk su ile tekrar deneyip aynı sonucu alırsam aynen iade.. bi daha da arzum almam. arçelik daha pahalısın ama yine de ne varsa sende var..

edit: çok soran oluyor, almak için tavsiye eder misiniz, hala sorunlu mu, diye.. maalesef arkadaşlar hiç memnun olamadım. zaten biraz daha soruşturunca piyasadaki en kötülerden biri olduğunu gördüm. bunu almayın. biraz üstüne koyun arçelik alın..