1. a$ kendini, kanalturk te yayinlanan bir gezelim görelim programidir. programi sunan bayan, madem bolye bir konseptimiz var her programda kendimi biraz daha a$ayim sonunda en kral levelden bi seyyah olayim modundadir.
  2. kanalturkte pazar gunleri saat 16.30 da yayinlanan kaliteli bir ekibin hazirladigi izlenesi program. ayni formattaki acun firarda adlı programi da gecmistir bence kalite bakimindan.

    edit: program saati 13:15 e alınmıştır.
  3. aş kendini programı hem format, hemde görsel açıdan birbirini tamamlayan bir bütüne sahip. ilk dakikadan son saniyelerine kadar izleyiciyi sıkmadan amaçlanan tüm bilgilerin anlaşılır şekilde iletilmeside mükemmel. bu arada sadece belli bir yaş sınırına hitap etmemeside iyi ayarlanmış. yeni bir oluşum olan kanalturk son zamanların en hızlı atağını yeni ve izleyiciye seyir zevki veren bu tür programlar sayesinde kısa zamanda yapacağının sinyallerini vermekte.
  4. kanal türkte pazarlari yayinlanan eglenceli bir modern seyahatname!benzerlerinden farki civik civik olmayisi,burasi ispanya; bunlarda tadina doyulmaz ispanyol hatunlari gibi saçmaliklarla tanitmiyorlar ülkeleri..tatile çikma istegi uyandiriyor bünyede..