şükela:  tümü | bugün
 • bunlar güzel şeyler gençler. sosyal medyada bir video yayınlıyorsun, anında dünyada gündem oluyor, iyi kötü herkes konuşuyor, sonra başka takımlar bunun üstüne çeşitlemeler yapıyor falan. futbolun bir oyun ve eğlence olmasından mütevellit ve bizim bu tarafını epeydir unuttuğumuzdan dolayı garip geliyor ama sporun esas amacı da bu zaten, birbirini tanımayan insanları bir şekilde bir araya getirmek. sosyal medya kullanımı sayesinde de, artık sadece kahve köşelerinde futbol birleştirici güç olmuyor, tüm dünya sahnesinde bir şekilde bir araya gelip geyik yapabiliyoruz. bunlar güzel şeyler.

  tanım: inanılmaz keyif aldığım gönderme.

  not: ergün penbespor
 • cengiz ünder'e işkence edilen vıdeo. lan adam muhtemelen yeni öğrenmeye başlamış ingilizce'yi üstüne bu kadar gitmeselerdi bari.
 • lan tinerci dediğiniz yamyam tayfa bir dünya markası haline geliyor.
  hahaha koyun da koymuşlar.
 • videodaki keci muhabbetine aciklik getireyim, ingilizcesi goat o hayvanin biliyorsunuz.

  ingilizce g.o.a.t=greatest of all time olarak da kullanilir ayni zamanda.

  tamamen buna gonderme amacli yani. jordan da kendi hesabindan keci paylasimi yapardi buna gonderme olarak.

  guzel olmus valla. yalniz copyright karsiliginda bi stoperinizi aliriz ey romalilar :)
 • roma'nın ingilizce sayfası çok başarılı espriler döndürüyor. daha önceden de yine cengiz ünder için youtube videolarıyla dalga geçen bir "skills-goals-assists" videosu paylaşmışlardı.

  bu video

  videodaki aşırı efektler de youtube kanallarına bir gönderme -ki başta ben de bu ne mk demiştim-

  şimdi de negredo muhabbetiyle eğlenceli bir sataşmada bulunmuşlar.

  bence gayet başarılı bir video bu da. ancak tabi ki bunu cengiz'in kara gözü beşiktaş'ın kara kartalı için yapmıyorlar. türkiye'deki sosyal medya kullanımını ve taraftar potansiyelinin çok net farkındalar. yabancı bir spor yorumcusu bile bizim kulüpler ile alakalı bir tivit atınca bir anda viral oluyor. bunu farkedenler de ekmek peşine düşüyor.

  milliyetçi bir insan kesinlikle değilim ama cengiz başarılı olsun beşiktaş dünya markası haline gelsin çok isterim. umarım cengiz de beşiktaş da bu ortaları gole çevirebilir de win-win durumu oluşur.

  edit; imla.
 • şunu bile hazmedemeyen renklileri gösteren video.

  tamam lan türkiye kupası'nda yine yeniliriz size. bu kadar üzülmeyin. zevk alın şu hayattan artık.
 • bakın size bir tüyo vereyim çocuklar. buraya gelip beşiktaş'ı güya aşağılamaya çalışıyorsunuz ya, hah işte çok komik görünüyor. eziklik emaresi bunlar. iyiliğiniz için söylüyorum yoksa eziklikten ölseniz fatiha okur geçerim.

  güzel bir video olmuş.
 • hiçbir ıstanbul takımı tutmayan biri olarak acayip keyif aldım videodan.

  videoda keçi(koyun sanmışlar) ile bize gönderme yapmışlar diyenler olmuş. ki öyle olsa bile keçi üzerinde roma amblemi var. bu kadar aşağılık psikolojisi ile yaşamak zor oluyordur. yani bunun siyaset ile alakası yok. kişisel problemi var böyle kişilerin.

  ayrıca söylendiği gibi yeni internet memesi olabilir. rakipleri güldürerek tahrik etmek zevkli oluyor.
  tebrikler beşiktaş.

  edit
 • bizimki güzel ama amatör bunlarınki daha da amatör. neyse gene de örnek olması hoşumuza gitmiştir. umarım cengiz de bir pepe, bir negrado gibi ilerde adından söz ettirir.
 • bir beşiktaşlı olarak beni mutlu etmiş videodur.

  dün beğenmeyip dalga geçmeye çalışan çok bilmişler vardı. bugün roma kulübü bize gönderme yapıyor. o video avrupada geniş bir yankı uyandırdı. ayrıca videoda bize attığı golü koymaları da puştca ama hoş olmuş.