• bunlar güzel şeyler gençler. sosyal medyada bir video yayınlıyorsun, anında dünyada gündem oluyor, iyi kötü herkes konuşuyor, sonra başka takımlar bunun üstüne çeşitlemeler yapıyor falan. futbolun bir oyun ve eğlence olmasından mütevellit ve bizim bu tarafını epeydir unuttuğumuzdan dolayı garip geliyor ama sporun esas amacı da bu zaten, birbirini tanımayan insanları bir şekilde bir araya getirmek. sosyal medya kullanımı sayesinde de, artık sadece kahve köşelerinde futbol birleştirici güç olmuyor, tüm dünya sahnesinde bir şekilde bir araya gelip geyik yapabiliyoruz. bunlar güzel şeyler.

tanım: inanılmaz keyif aldığım gönderme.

not: ergün penbespor
  • cengiz ünder'e işkence edilen vıdeo. lan adam muhtemelen yeni öğrenmeye başlamış ingilizce'yi üstüne bu kadar gitmeselerdi bari.
  • videodaki keci muhabbetine aciklik getireyim, ingilizcesi goat o hayvanin biliyorsunuz.

ingilizce g.o.a.t=greatest of all time olarak da kullanilir ayni zamanda.

tamamen buna gonderme amacli yani. jordan da kendi hesabindan keci paylasimi yapardi buna gonderme olarak.

guzel olmus valla. yalniz copyright karsiliginda bi stoperinizi aliriz ey romalilar :)
  • roma'nın ingilizce sayfası çok başarılı espriler döndürüyor. daha önceden de yine cengiz ünder için youtube videolarıyla dalga geçen bir "skills-goals-assists" videosu paylaşmışlardı.

bu video

videodaki aşırı efektler de youtube kanallarına bir gönderme -ki başta ben de bu ne mk demiştim-

şimdi de negredo muhabbetiyle eğlenceli bir sataşmada bulunmuşlar.

bence gayet başarılı bir video bu da. ancak tabi ki bunu cengiz'in kara gözü beşiktaş'ın kara kartalı için yapmıyorlar. türkiye'deki sosyal medya kullanımını ve taraftar potansiyelinin çok net farkındalar. yabancı bir spor yorumcusu bile bizim kulüpler ile alakalı bir tivit atınca bir anda viral oluyor. bunu farkedenler de ekmek peşine düşüyor.

milliyetçi bir insan kesinlikle değilim ama cengiz başarılı olsun beşiktaş dünya markası haline gelsin çok isterim. umarım cengiz de beşiktaş da bu ortaları gole çevirebilir de win-win durumu oluşur.

edit; imla.
  • bizimki güzel ama amatör bunlarınki daha da amatör. neyse gene de örnek olması hoşumuza gitmiştir. umarım cengiz de bir pepe, bir negrado gibi ilerde adından söz ettirir.
  • bir beşiktaşlı olarak beni mutlu etmiş videodur.

dün beğenmeyip dalga geçmeye çalışan çok bilmişler vardı. bugün roma kulübü bize gönderme yapıyor. o video avrupada geniş bir yankı uyandırdı. ayrıca videoda bize attığı golü koymaları da puştca ama hoş olmuş.
  • ya ulan, şöyle komik bi olay hakkında bile sen büyüksün, ben büyüğüm tartışması yapıyorsunuz. yok neymiş, biz iki takımın da kötü olduğu zamanlarda şamopiyon olan şerefsiz üçüncüymüşüz. o zaman sen de kötü olma da şampiyon ol sikik hjskdjhk.

dün cümle alem cringe diye haberleştirdi videoyu. nedir bu? başkası adına utanmak. video o kadar absürt ki, dünya genelinde küçük çaplı bir mania oluşturdu. viral dediğimiz mevzu da bu zaten. eşşek kadar adamsın et kafalı, biz mi öğreteceğiz bunları size? koyun hikayesi de o. daha absürtünü biz yapıyoruz deyip koymuşlar işte koyunu.

neyse devamı gelir bunun, ben çok eğlendim dünden beri.

not: babanız beşiktaş.
  • şaka maka yeni bir meme'in doğuşuna tanık olduğumuzu göstermiştir, daha da yayılırsa şaşırmam; düşünsene psg'nin de neymar için yaptığını...

https://i.hizliresim.com/vm7agb.jpg
  • bir kişi de link vermemiş. şu videoya cevaben yapılmıştır.
  • baya guzel bi olay olmuş.

beklenenden daha cok ses getirmis demek ki bu video.

simdi bizim besiktas resmi hesabi
    mutlaka buna esprili bi cevap vermeli.

şu pr işine madem girdik, kullanalim.
hesabın var mı? giriş yap