• yediği bok yetmezmiş gibi utanmadan durduk yere tekrar üste çıkmaya çalışan karaktersizin tekidir. iğrenç muhabbetine tepki gösterenler salak,cahil vs. olmakla suçlayan ibiş.
  • ileride eğer bir çocuğu olur da babası hakkında internette bilgi ararsa ona bir not bırakıyorum:
    sevgili genç adam; baba dediğin kişi, babası tarafından tecavüze uğrayan küçük çocuklarla dalga geçen bir insan. onu iyi tanı.
  • twitterda şu floodu yapıp kendini acındırmaya çalışan bir adet kansız. yediği bok yetmiyormuş gibi her yerden çıkıp kendini savunmaya devam ediyor. insanın biraz vicdanı ve utanması olur da artık durumun vahametini kabul eder. kendisinin yaptığı iğrençliği kabul edecek yüreği yok.

son ekleme: başıma bir şey gelse bu kimin suçu olurdu diyorsun ya bu tamamen senin suçun olurdu. linç edenlerin değil. baştan sona senin beyinsiz bir orospu çocuğu olmanla alakası var durumun.
  • cafesini basıp eşinin iş yerine gitseler bunun sorumlusu kim olacakmış? sen olacaktın gerizekalı. sen olacaktın 3 eqlü beyinsiz. (duygusal zeka çok önemli arkadaşlar bunun gibilerde hiç bir zeka türünün tek haneli rakamları geçeceğini de sanmıyorum gerçi.) bir de sorumlu arıyor ya. işte bunlar gerçek loser, gerçek sapık. çok daha ağır konuşmak isterdim ama gg olsun istemiyorum.

baba sütü çok acıymış, böylesine neyle dalga geçtiyse onun simülasyonunu kurup o anı yaşatmalı.

çocukluğuna indireceksin babasının tecavüzünü yaşatacaksın bak bakalım bırak dalga geçmeyi ağzını açmaya dermanı olacak mı?

keşke teknoloji iyice gelişse ve birebir herkese yaşattığı yaşatılabilse. her türlü tecavüz ve işkenceciler için mükemmel olurdu. düşünürken bile rahatladım.

edit: adamı bilmiyorum kendi çocuğuyla ajitasyon yaptığını buradaki entryden görüp öğrendim. bir de baba olmuş bu şeref yoksunu. kendisi babayken baba sütün çok acı diyebilecek kıvamdaysa bu adam zaten gerçekten hasta. yüksek ihtimalle pedofili. sağlıklı bir babanın bunu deme ihtimali sıfır.
  • hakkindaki ilk entry'e icerledigi icin daha detaylica anlatimi hak ettigini dusunen kendi tabiriyle; 'uzun uzun anlatmayı ve boş konuşmayı seven' 21.yy sosyal medya spot severi/ twitter flood'cusu/ felsefe gonullusu ve bilemedigimiz bir cok sey..
    asaf oncelikle sunu belirtmek isterim ki 2000tane dusunce yazisi,oyku,deneme yazmis olman google'da ya da burada anilman icin yeterli doneler degil ki kimsenin gozune carpmamissin.
    kast ettigin dusunce yazi dizisi bu ise inan birden fazlasini okumak istedim ama kendi farkindaligi oldukca yuksek biri olarak tanimladigin gibi sadece bos konusmayi degil bos yazmayi da seviyorsun. kelimenin tam anlamiyla yazinin sonunu getirene kadar -icim sisti-
    virgulun kullaminda basarili olman ya da toplumun kanayan yarasi dahi anlamindaki -de/-da'lari basarili bir sekilde ayiriyor olman seni maalesef iyi bir denemeci yapmaya yetmiyor.
    ayni baglamda kadikoyde felsefe ha! adinda bir kafe (ve bir sayfa) acip sadece insanlığa/gençlere/topluma bir hayrın dokunsun kafasıyla ilerlemek, kafeyi de bu uğurda sadece sohbet muhabbet için kullanmak dahi* seni felsefe gonullusu de yapmiyor.
    6 ay once ingilitereye gocup, uzerinden zaman gecen konuyu tekrar gundeme getirme caban can sikintina, ilgi cekme talebine ve zevzekliginde israrciligindan baska bir seye delalet degil maalesef ki.
    zaman asimi olan konu neydi bir hatirlayalim; aile ici enstest iliski atifinda bulunan bir resimli tweet sahibine (bkz: teyfiksikret) yapmis oldugun
    -baba sutun cok aci- yorumu.
    ve simdi kalkmis ya ingiltereye gitmeseydim, ya esimin is yerine gidilseydi, ya kafenin camlari indirileseydi vb. tadinda magdur bile olmadan magdur edebiyati dedigimiz zirvaliklari yazman gercekten acinasi. o kadar mi ilgiye ihtiyacin var ingiltere'de o kadar mi canin sikiliyor? son gunlerde hava da sahane aslinda.
    ayrica belirtmeden gecemeyecegim 'salaklar,salaklik yapar ve salakla salak olunmamalı ve bunların önüne geçmeliyiz' gibi muazzam dusunce akimlarini ne zamandir takiptesin gercekten merak uyandirmadi degil. ne harkulade cikarim bunlar.
    kisa bir sure topluma felsefe uzerinden fayda saglamaya calisirken simdi geldigin nokta pedofili sakalariyla dolu videolari pes pese siralayarak toplumun ifade ozgurlugu sinavi mi saglamak? gercekten felsefe senin kafani cok karistirmis. sen felsefeyi cok yanlis anlamissin.
    dunyanin her yerinde cenaze icin belirli renk giyilir bizim dunyamizda genellikle siyah matemi temsil ederken ve torende cenaze evi ziyaretlerinde tercih edilirken g.afrika'da yas rengi kirmizi iken misir'da yas in rengi saridir. ama bil bakalim ne ortak? yas duygu ve davranisini bir renk ile sembolize edip, gostermek.
    senin o linc yedim, gitmeseydim dogmamis cocugumun basina neler gelirdi daha bezini giyemeden diye yaptigin
    alintiyi * dunyada hic bir dilde, hic bir toplumda saka minvalinde yediremezsin, gul gec diye ikna edemez, normalize edemezsin.
    onun rengi,babasinin istismarina ugrayan cocugun rengi bellidir.
    de senin rengin ne renk o iste hic net degil.
    hakkinda bu uzun entry icin de, aksamustu ictigim 2 adet kahveye tesekkur edebilirsin.
    p.s.bak mesela senin 3k lik twitter hesabindaki flood mu yoksa bu entry mi hakkinda daha cok goruntulenecek yarin itibariyle bir bakalim..
  • senin adını senden başka aratan mı var ruh hastası sapık pislik. bu entry de benden hediye olsun
  • murathan mungan'ı yanıltmış sefil yaratık. hani üstad, "bu ülkede her şey olursunuz; ama rezil olmazsınız" demişti ya. bir insan kendini böyle rezil eder işte.
  • uzun uzun anlatmayı ve özellikle boş konuşmayı severmiş kendisi. bu kadar tantana yapacağına çıkıp özür dilerim dese belki daha az tepki görürdü. bu arada kimse söylememiş ama teyfik sikretin attığı resimli tivitte oldukça anormal.
  • biliyorum buraları okuyosun; hala kendini savunma peşindesin. en azından insan olmayı deneyip yaptığın hatayı kabullenebilirsin. kara mizah kisvesinin arkasına sığınmaya gerek yok sığınamazsın da zaten herkes biliyor kara mizah nedir nasıl yapılır, sen bilmediğin için böyle gerzek durumlara düşüyorsun. tweetlerini de okudum baştan sonra, acilen hastaneye kapatılıp tedavi görmen lazım. senin kadar narsist, egoist bir orrrrrrospu çoçuğu ben hayatımda görmedim. kimsenin kötülüğünü isteyecek biri hayatım boyunca olmadım ama, umarım başına olabilecek en büyük kötülükler gelir de twitter'da ağlandığını görürüm, bu sefer de keyifle okurum yazdıklarını. ölsen üzülmem, oksijen israfı dalyarrak seni.
  • hakkında twitter'da bir thread yazdığım halde yine de kendisine olan öfkemi yatıştıramadığım rezil herif. "beni böyle tanımayın" diye ağlaması, kendini aklamaya çalışması o kadar berbat bir şey ki aklım almıyor bu seviyedeki bir rezilliği.

"sözlükte bir sürü kötü şey demişler bana" diye ağlamış ya hani, bu entryyi girme sebebim tam olarak o benim. iğrençliği ile ilgili bir enrty de benden. asaf vodvil yazdığı aşağılık şeyi yüzsüzce ve terbiyesizce savunan düşüğün de aşağısı adinin de bayağısı sıfır bir adamdır. umarım yaşamı boyunca nasıl berbat biri olduğu hep yüzüne vurulur, hiç unutulmaz, hep kapıları yüzüne kapatır ve onu yapayalnız bırakır.

bütün kötü dileklerim seninle asaf vodvil iğrenci. mutsuzluklarına öyle veya böyle şahit olmak dileği ile.
hesabın var mı? giriş yap