şükela:  tümü | bugün
  • tigir er'in admini türkçü kişilik asal polat reyiz
  • erlik’in molozları bitmişte yerkürenin üstünden gafil beşerler almaya çıkmış gibi bir halin var. frenk alametleri ile yanıp tutuşan bir çift mahlukat görmüş gibisin. gobi çölü gibi donuk suratınla kim bilir kafanda ne melunluklar dönüyor.

tiger:er adlı sayfanın admini. sayfa değil otağı der.
  • hayatımda gördüğüm en iyi küfür edip, laf sokan şahsiyettir. cumhurbaşkanı olsam bana küfür etse yaratıcılığından dolayı ona devlet nişanı verirdim.
  • mel’un-u kebir! ölümün ve yıkımın ta kendisi! bazen revolverin içindeki bir kurşun bazen ise kasaturanın kanlı ucu. virüsler lanet okuyor,düşmanlar ise eriyip yok oluyor. kin ve nefretle beslenen bir canavar! zehir kusanlara karşı bir tufan! iblisler önünde secde etsin.
  • uluslararası ilişkiler okuyan (o da tahminen aöf'tür) muhtemelende bir baltaya sap olamamış güvenlik görevlisi olarak bir aralar türk telekom izmir bölge müdürlüğünde çalışmaktaydı. (o zamanlar ismi avea idi çalıştığı yerin) sonra ne yaptı ne etti bilmiyorum. (edit: baktım şimdi jandarma olmuş.) kendisine yazık etmiş bence çok iyi bir fantastik, bilimkurgu yazarı olabilirmiş.