• sahibi ne güzel korumuş, zavallı ufak köpeği.
  • sokaklarda insandan çok hayvan olmasını falan da geçtim. pitbull ırkı yasaklı bir ırk değil mi? hala nasıl alınıyor, satılıyor, besleniyor?

hayvan saldırılarından zarar gören belediyelere dava açsa, belki bu işler düzene girer. belediyeler, artık belediyecilikten başka her şeye bakıyor. bu aralar kendilerini kızılay sandılar. ama asıl işleri olan yolları kaldırımları çukursuz, çamursuz tutmayı beceremiyorlar!

ekleme: ilgili videoyu izlemedim. video yurtdışı kaynaklıymış. bir hayvanın başka bir hayvan tarafından vahşice parçalanmasını izlemek, istemediğim bir şey. ancak aynı görüntüyü çok rahat bizim ülkemizde de görebiliriz. yazdıklarım aynen geçerlidir.
  • mal değneği bir pitbulun çapulcu saldırısı.
  • senin o ailen ailen! kafasindaki beyaz beresine kırmızı pancar attığımın malı!

allahım o pitbul keşke senin suratını sıraydı.
  • küçük köpek pitbull inmeden asansörün kapısında beklediği için pitbull u kışkırtmış.küfür bile etmiş olabilir bilemiyoruz.yoksa pitbull dediğimiz hayvan çok sevecen nasıl yetiştirildiyse öyle hareket eder.kimseye zararı yok.
  • pitbullar zaten tamamen ayrı bir tartışma konusu iken, o masum yavrucağın sahibine bak sen elinin ucuyla tutuyor orrospu karı ya bu nasıl bi tepkisizlik!!!??? insanda bi koruma dürtüsü olur amk
  • yanlış hedef seçmiş. sahibine saldırsa o küçücük canıyla korumaya çalışırdı minik can.
  • videodaki kişi spitz'in sahibi olamaz, olmamalı..
  • keşke izlemeseydim çok üzücü,senin gibi duyarsız ölen köpeğin sahibi,senin gibi yasaklı köpeği sahiplenen kadınım.
hesabın var mı? giriş yap