1. herhangi başka bir yerde yiyişen türbanlıdan çok da farklı değildir.
  2. midem kalktı lan o nasıl bir iticiliktir.

(bkz: süphanallah)

yetmedi editi: konu türban falan değil o kızın hareketleri ne lan öyle dilini falan çıkarışı bir gözü kaçıncı katta olduğuna bakıyor. birden atlıyor kurbağa gibi hay amk yine gecem zehir oldu.
  3. bimer korkusundan izlemeden yarısında çıktığım, hatta bir de dislike yaparak kendimi garantiye aldığım videodaki mide bulandırıcı türbanlı.
  4. insanların özel hayatlarına saygı gösterilmesi gerekliliğini gözler önüne seren videodur. ister türbanlı ister mini etekli kişilerin yaşamlarına karışılmamalıdır. ne kadar magazinsever ve biribirine saygısı olmayan bir toplum olduğumuzu işareti olan video.
  5. bu yiyişmeyi çeken kişi nasıl çekmiş anlam veremedim. sanırım leverage'daki parker gibi asansörün üzerine saklanmış da çekmiş. ayrıca madem bu kadar zahmet edip aksiyonlara girecek niye uzaktan kumandayla çekmiş, bi de zoom yapıyor o kamerayla.

hem kendisinin hem de sevgilisinin maddi durumu iyi olmayan türbanlıdır, yoksa asansörde yapmazlardı bu işi.

ha bir de muhtemelen bandicam midir nedir ona tazminat davası açıp kazanacak türbanlıdır.

edit: bir daha izledim de olayı anca çözdüm. güvenlik görevlileri odalarındaki asansörü gösteren ekranı videoya almış. ben başta kamera asansörün içinde sanmıştım.
  6. heheheheh hatta hahahahahah bu ne amına koyayım böyle öpüşmek mi olur bu resmen saldırmak, öldürmeye teşebbüs.

bulduğu fırsatı kaçırmayan, saçı kapalı ağzı açık kızdır.

bir bok bilmeden ispiyonlayan orospu çocuklarına : bir üst paragraftaki cümle bir tanımdır. tanım olmadığını iddia edenin küçükken inşaata topu kaçmıştır, arkadaşı tarafından taciz edilmiştir, hiç bisikleti olmamıştır.
  7. an itibariyle çıplaklık ve cinsellik barındırdığı için erişilemeyen türbanlı.

asansörde yiyişen türbanlı hakkında bilgi verin