• iki yüzlülerin kameralara yakalandığı andır.

dostum siz ne eksiği vardır ne fazlası yazıyorsunuz burada ama sonra türbansıza vay o----u vay şerefsiz diye laf etmesini biliyorsunuz. iki yüzlüler sizi.

edit: entrymden sonra türevleri direk entrylerini silmişler. yazık her başlıkta atıp tutuyordunuz o....dur laik kız diye.
  • çok acil öpüşmeyi öğrenmesi gereken türbanlıdır. bu nedir lan?!

[http://oi54.tinypic.com/140hoxy.jpg http://oi54.tinypic.com/140hoxy.jpg]
  • çok abartılan türbanlı kız. ne yani türbanlıysa amı yok mu? hormonları çalışmıyo mu? öpüşmek, yiyişmek, deli gibi sevişmek, hatta bağırıp çığırtmak hakkı değ... hass..

ben banyoya gidiyorum. sonra devam ederim.
  • hmmm... streç kot, tayt giyen. sıkmabaş yapmayan, saçları açık genç kızlarımızı eleştirenlerin, zina diye bağıran malların, kafası sarılı, sırtı pardösülü diye namus mabudesi sandıkları türbanlıdır. asansörde bile bunu yapan karı arka tarafa kimbilir ne biçim muamele çektiriyordur? hilkat garibeleri, gudubet mahlukatlar.
  • sıradan bir insan.
    biz de sırayla gidelim.
    i) insanların arzuya veya şehvete kapılmalarını yıkıcı olduğu derecede ümit verici buluyorum. insan şehvete kapılmayı unutmamalı.
    ii) özel olarak bu kadın sorumlu olmasa da, aynı ideolojiyi savunanların "türbanlı kadınları" namusun temsili haline getirerek, diğer kadınları "namusa sahip olmayan/namussuz" haline getirmek için ciddi bir çaba harcadıklarını biliyoruz. bu durumda, namussuz olmakla suçlanan kesimin bu tür çelişkileri göstermek istemesi normal, çünkü ortada açık bir çelişki var. ancak, bu gösterme işi abartıldıkça, aslında bu kesim de kendilerine ait olmayan tanımı kabullenmiş, güçlendirmiş oluyor ve ironik bir şekilde, özgürleştirici bir eylemi örnek göstererek kendi üzerlerindeki baskıyı arttırmış oluyor.
    iii) bu açık bir özel hayatın gizliliği ihlali. yapan kişilerin ciddi bir şekilde cezalandırılması gerekiyor.
    iv) çelişki göstermenin ötesine geçerek, yapanın kimliğine bağlı olarak bu eylemi (veya benzer şekilde dayıları) iğrenç bulanlar için söylenecek bir şey yok. insanoğlunun en karanlık tarafını oluşturuyorlar.
    özet: bırakın insanlar sevişsin.
  • elemanın kısa sürede kızım göğüslerini o kadar giysinin üstünden tutturup mıncıklamaya çalışması takdire şayan.
    zaten bir ara tutturdu sonra bırakmak da istemiyor.
  • artık her yer o kadar güvensiz ve tehlikeli ki.. asansörde ne yapılıp yapılmadığınla hiç ilgilenmiyorum..ilgilendiğim şu ki..artık özel mözel kalmadı..tamam kimse gidip özel hayatını asansörde yaşamasın ancak..ben asansöre binince korkarım artık birileri kamerayla çekim yapıyor mu diye..onu bırak soyunma kabinleri..girip rahat rahat üst değiştiriyoruz..heryerde bir kamera tecavüzü..benim için bir tecavüz videosudur..insan haklarına tecavüz videosu..ve hesap soracağın kimse yok..bir gün koyarlar senin de asansörde burnunu karıştırırken videonu..arar durursun buraya kim koydu bunu diye...
  • (bkz: gençler kimlikleri görelim)

edit: şu durum başlığın başa kalması durumuna enfes bir örnektir.
hesabın var mı? giriş yap