• yiyişmeye başlamadan önce niyet etmiştir. caizdir.
  • linkini bir türlü bulamadığım video.
    edit: yardıma koşan tüm yazarlara teşekkür ederim. izledim.

başlığı okuyunca aklıma ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde staj yapan arkadaşımın anlattığı bi kadın geldi.
    bu kadın türbanlı ve bipolar bozukluk hastası. bilen bilir bu hastalığın mani döneminde libido tavana vurur. bu dönem geçene kadar da kişi ne yaptığının farkında olmaz yakınlarında kontrol edecek biri yoksa kötü sonuçlara yol açar.
    bu ablamızda günde en az 1 kişiyle cinsel ilişkiye giriyor. doktor başını neden açmıyorsun deyince utanıyorum diyor. tanımadığı bilmediği onlarca adamla yatıyor bu türbanlı kadın. depresif döneme girdiği an yaptıklarının pişmanlığını kat kat çekecek. herkes çok bilinçli herkes çok sağlıklı düşünüyor sanıyoruz ama delilerin bile 3ay sonra yatak yok diye serbest bırakıldığı bi ülkede yaşıyoruz.
  • asansör de yiyişen türbansızın benzeridir. ne yani onun yiyişmeye hakkı yok mu?
  • dayısının yeğenidir.
  • ne komiktir, ne ayıplanacak birşeydir. o süper kaliteli toplumumuzun baskısından ötürü sevdiğini böyle kıyıda köşede öpmek zorunda bırakılmıştır. başındaki sarılı şey bez parçasından başka bir şey değildir.
  • --- spoiler ---

olay arap ulkelerinden birinde geciyor. kari da muhtemelen mecburiyetten turbanli. zaten tipler de arap.

--- spoiler ---
  • gizli cekim bir video ve bu videonun ahlaksizca internet ortaminda dolasmasi aslinda.ancak son zamanlarda iyiden iyiye palazlanan bu tayfadan ( allahcilar ) her ne kadar hazzetmesemde kenidmi hinc duygusundan arindirip tamamen insan odakli dusunmeye zorluyorum suan ve bence hepimizin boyle davranmasi daha dogru bir yaklasim olacaktir. ınsan ister kapali olsun ister acik,ister allahi sayiklasin her aninda, bazi durtulerini frenlemesi veya durtulerine esir olmasi aslinda sahsin biyolojik, psikolojik ve sosyolojik temeliyle ilintilidir. lakin bu ilintileri birbirinden ayiklamakta uzun terapiler ve testler sonucu mumkun olabilir. diyorsaniz ki " kapalidir bu kiz ve dogal olarakta cinsellik minsellik bilmez, kendisi arinmis bir canli olmalidir ama sahte bir kimlik icersinde bizleri kekleyen yeni jenerasyon kaymakcilardan biridir" eh yani bu durumda da asansorde yiyisme fiiliylede bunu ispatlamsitir o zaman...yok oyle degildir iste! zamane iktidarlarinin ve guclu kitlelerin dile getirdigi ve bazende abartip kendisi gibi olmayanlara ahlaksizca saldiranlarin saflarinda yer almasi cok muhtemel olan bu kizcazin ifsa olmasi bu tiplerin hepsi boyledir iste gibi soylemlerin ispat niteligini tasimaz. eger gelistirdigimiz refleks bu yonde giderse karsi tarafinda acik olan herbir kadina surdurdukleri saldirilarinda hakli olduklarini onaylamak anlamina gelir. kendimdende biliyorum ki her gecen gun bizi yani onlardan olmayanlari koseye sikistiran ve bizi dahada saldirgan ve umutsuz hale sokanlara, buldugumuz ilk firsatta eyleme gecirdigimiz karsi saldiridir ve foyalarini ortaya cikarma adina yaptigimiz acinasi zayif, anlamsiz ve sonucsuz bir tepkidir.
  • inandığı dini değerlere ihanet etmiştir. eğer ki başın kapalıysa öpüşmek, sevişmek, koklaşmak gizli saklı da olsa kesinlikle yapılmaması gereken bir icraattır ki hanfendinin başı kapalı daha dikkatli olması gerekir.

buraya kadar yazdıklarımı beynimi kullanmadan yazdığımı belirtmek isterim. eğer ki beynimi kullanıp birşeyler saçmalamaya kalkarsam size diyeceğim şudur;

insanları yaşam tercihlerine göre sınıflandırmak yada yargılamak, kendine güveni olmayan aciz insanlara yakışan bir davranıştır. cinsellik toplumumuzda her ne kadar ayıp olarak kabul görülsede, benim kafa yapıma göre özgürce yaşanması gereken dünyanın en güzel aktivitelerinden bir tanesidir. eğer ki durum hakkında bir yorum yapılması gerekiyorsa kusura bakmayın ama bize laf düşmez.
  • toplamda 3 raunt oynaşmış olan. köşelere çekilip taktik belirlenmiş ve tekrar tekrar hücuma geçilmiş.