• ikinci bir türbanlıyla yiyişiyorsa yeme de yanında yatılası kadındır.
  • islanmistir. azmistir. biziri titriyordur.
  • şeytana uymuştur. hatta dilini dışarı çıkardığı ve adamı sikmeye çalıştığı bölümlerde kadının kontrolü tamamen şeytanın eline geçmiş gibi görünüyor.
  • çok abartılan türbanlı kız. ne yani türbanlıysa amı yok mu? hormonları çalışmıyo mu? öpüşmek, yiyişmek, deli gibi sevişmek, hatta bağırıp çığırtmak hakkı değ... hass..

ben banyoya gidiyorum. sonra devam ederim.
  • beni hiç şaşırtmamış insandır. yahu kardeşim, şunu bir kafaya sokun: bir insan başörtülü de olsa, süper minili de olsa, rakı de içse, ayran da içse her insanın sahip olduğu cinsel isteklere, eğilimlere ve ihtiyaçlara sahip olabilir. yani biri başörtülü diye bir taraflarına kelepçe takıp kendini sonsuza dek arzularından mahrum bırakacak değil. bunu uluorta yapıyordur, o vakit bizi bağlar, çıkar ''rahatsız oluyoruz'' dersin. ama kendi arasında, kendi mahreminde olan bir şey kimseyi ilgilendirmez. günahsa günah, sevapsa sevap. neticede sana bana girmiyor, sahibine giriyor. o yüzden çok da tafrasına gerek yok. herkesin kendi hayatı, kendi tercihleri, kendi artısı, eksisi, ameli, defteri...

ha, bu görüntüler beni hiç mi hiç şaşırtmadı onu da söyleyeyim. hayatım boyunca flört ettiğim hatunlar arasında yalnızca bir tanesi başörtülüydü, en büyük cinsel potansiyel de açık ara ondaydı. kendisiyle malum sebeplerden ötürü birleşme yaşamamıştık ancak yaşayabilseydik en kral brazzers yapımına beş basardık, çok net söylüyorum. gerisi bende kalsın, ama bu videodaki bir bok değil, öyle söyleyeyim.
  • türklerin öpüşmeyi maalesef bilmediğinin kanıtı (bkz: kanırta kanırta öpüşmek)
  • eski bir yazıtta kendisinden şu şekilde bahsedilir:

"önce çok seksi giyinenleri aldılar, sonra mini eteklileri toplayıp götürdüler, ardından sıra taytı götüne yapışanlara geldi, en sonunda asansörde yiyişen türbanlıları aldılar. kabul edilebilir uzunlukta eteğim, açık başım, hello kitty donum ve göbeğimdeki piercing'imle beni almaya geldiklerinde bana yardım edecek kimse kalmamıştı. kadın olmama rağmen farklı yaşamları ve farklı tercihleri renklilik olarak kabul etmekten aciz bir dalyarak olduğum için, en sonunda toplum tornadan çıkmış gibi tek tip oldu."
  • yiyişmeye başlamadan önce niyet etmiştir. caizdir.
  • linkini bir türlü bulamadığım video.
    edit: yardıma koşan tüm yazarlara teşekkür ederim. izledim.

başlığı okuyunca aklıma ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde staj yapan arkadaşımın anlattığı bi kadın geldi.
    bu kadın türbanlı ve bipolar bozukluk hastası. bilen bilir bu hastalığın mani döneminde libido tavana vurur. bu dönem geçene kadar da kişi ne yaptığının farkında olmaz yakınlarında kontrol edecek biri yoksa kötü sonuçlara yol açar.
    bu ablamızda günde en az 1 kişiyle cinsel ilişkiye giriyor. doktor başını neden açmıyorsun deyince utanıyorum diyor. tanımadığı bilmediği onlarca adamla yatıyor bu türbanlı kadın. depresif döneme girdiği an yaptıklarının pişmanlığını kat kat çekecek. herkes çok bilinçli herkes çok sağlıklı düşünüyor sanıyoruz ama delilerin bile 3ay sonra yatak yok diye serbest bırakıldığı bi ülkede yaşıyoruz.