şükela:  tümü | bugün
  • esed'in universiteleri karistirmak icin gonderdigi ajanlardan birisi olabilir.
  • şimdi bunu görünce yıllar önce sinemada sevgilimle yiyiştiğim gün aklıma geldi. çok zevkliydi ama yıllar sonra karşıma çıkmasa bari. korkmaya başladım sözlük.
  • dur durak bilmeyen bir adamla yiyişiyorsa, asansör kapısı açıkken bile götürülebilir kendisi.
  • ikinci bir türbanlıyla yiyişiyorsa yeme de yanında yatılası kadındır.
  • islanmistir. azmistir. biziri titriyordur.
  • şeytana uymuştur. hatta dilini dışarı çıkardığı ve adamı sikmeye çalıştığı bölümlerde kadının kontrolü tamamen şeytanın eline geçmiş gibi görünüyor.
  • çok abartılan türbanlı kız. ne yani türbanlıysa amı yok mu? hormonları çalışmıyo mu? öpüşmek, yiyişmek, deli gibi sevişmek, hatta bağırıp çığırtmak hakkı değ... hass..

ben banyoya gidiyorum. sonra devam ederim.
  • türklerin öpüşmeyi maalesef bilmediğinin kanıtı (bkz: kanırta kanırta öpüşmek)
  • eski bir yazıtta kendisinden şu şekilde bahsedilir:

"önce çok seksi giyinenleri aldılar, sonra mini eteklileri toplayıp götürdüler, ardından sıra taytı götüne yapışanlara geldi, en sonunda asansörde yiyişen türbanlıları aldılar. kabul edilebilir uzunlukta eteğim, açık başım, hello kitty donum ve göbeğimdeki piercing'imle beni almaya geldiklerinde bana yardım edecek kimse kalmamıştı. kadın olmama rağmen farklı yaşamları ve farklı tercihleri renklilik olarak kabul etmekten aciz bir dalyarak olduğum için, en sonunda toplum tornadan çıkmış gibi tek tip oldu."
  • yiyişmeye başlamadan önce niyet etmiştir. caizdir.