1. islanmistir. azmistir. biziri titriyordur.
  2. şeytana uymuştur. hatta dilini dışarı çıkardığı ve adamı sikmeye çalıştığı bölümlerde kadının kontrolü tamamen şeytanın eline geçmiş gibi görünüyor.
  3. çok abartılan türbanlı kız. ne yani türbanlıysa amı yok mu? hormonları çalışmıyo mu? öpüşmek, yiyişmek, deli gibi sevişmek, hatta bağırıp çığırtmak hakkı değ... hass..

ben banyoya gidiyorum. sonra devam ederim.
  4. sözlük aptallarına cevap vererek vaktimi harcamak istemediğimden direk kendi fikrimi yazacağım.

birincisi o başörtüyü taktığı için insanın karakteri değişmez. sözlük ateistindeki*o kadar kıt bir mantık varki, başörtüyü takınca namuslu, çıkarınca orospu oluyorsun. bir de tartışma ortamlarında "başı açık olanlar müslüman değil mi?" diye eleştiri yaparlar. ulan görülüyorki bu senin fikrin! kendi kendini eleştiriyorsun farkında değilsin. 18 yaşına girmeden 1 dakika önce çocuksun ama 1 dakika içerisinde grup sex partilerine bile katılabilecek duruma geliyorsun. çarpık mantık. başkalarının ağzından konuşmaya alışmış kişilerin bu şekilde düşünmeden sağa sola kusmuklarını saçmaları bundandır.

ikincisi örtmeyin arkadaşım başınızı. başında başörtüsü altında pantolon gördüğümde midem bulanıyor arkadaş. iğreniyorum böyle bir tip yok dünyada. böyle bir yapı yok. islamiyeti kabul eden buna uygun yaşar. bir değeri yanlış tanıtma hakkın yok senin. kabul etmiyorsan mürted olma hakkında var. korkmana da gerek yok kimsenin canını alacağı yok günümüzde. hakikaten yakın çevremde de bulunan tipler bunlar. yahu yapmayın şunu kendinize. güzel mi olduğunuzu sanıyorsunuz anlamıyorum arkadaş. mantığa aykırı yani dikkat çekmemek için yapılan bir harekette dikkat çekmeye çalışıyorsun. paradoks bu mantığa uymaz, akıl almaz bir hareket. aç sınırlarını orospu olma hakkında var. *

üçüncüsü başörtüsünün nasıl bir sorumluluk olduğunu göstermiştir. başı açık bir kadın yapsaydı "asansörde yiyişen kemalist" mi olacaktı başlık? bir kere başlık açılırken artniyetle açılmış zaten orası apaçık. şahısları fiziksel özelliklerine göre sınıflandıran bir zihniyet türkiye sınırları dahilindeki en büyük yobaz ziyniyettir. yani kemalist ve dinsiz zihniyet. bu zihniyet o kadar yobazdır ki, başörtülü diye öğrencisine ders vermeme hakkını kendinde görür, ama başı açık diye birine ders vermek istemesen yobaz olursun ortalık ayağa kalkar. aynı zihniyet üniversitelerdeki yemek burslarına bile "atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı olma" şartını ekler. biz bu şartlara "müslüman ve sünni olma" şartını ekleseydik yobaz olurduk ama onlar çağdaş oluyor.

dördüncüsü bunu açık başlı hatta karşı olduğum görüşteki biri yapsa yine de sevinmem. deniz baykal olayına hiç sevinmediğim gibi. kimsenin özel hayatına müdahele edilemez. ki asansörde geçici bile olsa özel bir alan. birinin özel hayatı açığa çıktığı için sevinen öküzler varsa lütfen insanlığınızı sorgulayın. şahsen ben böyle davransam utanırdım. herkesin kendini sorgulaması gerekir. daha güzel bir yaşam için bu şarttır fakat insanın kendi davranışlarını sorgulaması içinde belirli bir eğitim seviyesine getirilmesi gerekir. aksi halde herkes mükemmel insan şu türkiye'de.
  5. beni hiç şaşırtmamış insandır. yahu kardeşim, şunu bir kafaya sokun: bir insan başörtülü de olsa, süper minili de olsa, rakı de içse, ayran da içse her insanın sahip olduğu cinsel isteklere, eğilimlere ve ihtiyaçlara sahip olabilir. yani biri başörtülü diye bir taraflarına kelepçe takıp kendini sonsuza dek arzularından mahrum bırakacak değil. bunu uluorta yapıyordur, o vakit bizi bağlar, çıkar ''rahatsız oluyoruz'' dersin. ama kendi arasında, kendi mahreminde olan bir şey kimseyi ilgilendirmez. günahsa günah, sevapsa sevap. neticede sana bana girmiyor, sahibine giriyor. o yüzden çok da tafrasına gerek yok. herkesin kendi hayatı, kendi tercihleri, kendi artısı, eksisi, ameli, defteri...

ha, bu görüntüler beni hiç mi hiç şaşırtmadı onu da söyleyeyim. hayatım boyunca flört ettiğim hatunlar arasında yalnızca bir tanesi başörtülüydü, en büyük cinsel potansiyel de açık ara ondaydı. kendisiyle malum sebeplerden ötürü birleşme yaşamamıştık ancak yaşayabilseydik en kral brazzers yapımına beş basardık, çok net söylüyorum. gerisi bende kalsın, ama bu videodaki bir bok değil, öyle söyleyeyim.
  6. eski bir yazıtta kendisinden şu şekilde bahsedilir:

"önce çok seksi giyinenleri aldılar, sonra mini eteklileri toplayıp götürdüler, ardından sıra taytı götüne yapışanlara geldi, en sonunda asansörde yiyişen türbanlıları aldılar. kabul edilebilir uzunlukta eteğim, açık başım, hello kitty donum ve göbeğimdeki piercing'imle beni almaya geldiklerinde bana yardım edecek kimse kalmamıştı. kadın olmama rağmen farklı yaşamları ve farklı tercihleri renklilik olarak kabul etmekten aciz bir dalyarak olduğum için, en sonunda toplum tornadan çıkmış gibi tek tip oldu."
  7. sözlükteki barzoların zoruna giden türbanlıdır, özel hayatın gizliliğine ne oldu la? bende apartmanın asansöründe kız arkadaşımla bir kaç kez öpüşmüşlüğüm var, kimin yok lan? gidip bunu ortaya döken gavata ise sadece tam bir orospu çocuğusun diyorum.
    burada yeri geldiğinde türbanlıları en çok eleştiren kişi olarak söylüyorum, yeri geldiğinde türbanlılara hakaret boyutunda yazılar yazan biri olarak söylüyorum. kimsenin seks yaşamı, kimsenin öpüşmesi ortalara serilerek tartışılamaz, insanların özel yaşamıdır, kişi orada kamera olduğunu bilmeden kimsenin görmediği bir durumda öpüşmek istiyor olabilir. şimdi oturun bir düşünün lan, insanların özel hayatıyla ilgili yorum yapmak sizin neyinize?
  8. türbanı olsun olmasın,
    benim için farketmeyen kadındır.

inancının ne olduğu da beni ilgilendirmez,
    ister hristiyan olur, ister ateist, ister deist, ister müslüman.
    herkesin inancı kendine,
    herkesin inançsızlığı da kendine.

neticesinde aşk'a gelmiş bir kadındır.

güzel şeydir aşka gelmek.
    güzel şeydir insanların içinde yapamadığını sevdiceğinle başbaşa kalıp yapıvermek.

aşka geldiği için ve,
    asansör fantezisi için
    teknik ve artislik olarak 10'ar puan verdiğim kadındır.

asansörde yiyişen türbanlı hakkında bilgi verin