1. eski bir yazıtta kendisinden şu şekilde bahsedilir:

  "önce çok seksi giyinenleri aldılar, sonra mini eteklileri toplayıp götürdüler, ardından sıra taytı götüne yapışanlara geldi, en sonunda asansörde yiyişen türbanlıları aldılar. kabul edilebilir uzunlukta eteğim, açık başım, hello kitty donum ve göbeğimdeki piercing'imle beni almaya geldiklerinde bana yardım edecek kimse kalmamıştı. kadın olmama rağmen farklı yaşamları ve farklı tercihleri renklilik olarak kabul etmekten aciz bir dalyarak olduğum için, en sonunda toplum tornadan çıkmış gibi tek tip oldu."
 2. sözlükteki barzoların zoruna giden türbanlıdır, özel hayatın gizliliğine ne oldu la? bende apartmanın asansöründe kız arkadaşımla bir kaç kez öpüşmüşlüğüm var, kimin yok lan? gidip bunu ortaya döken gavata ise sadece tam bir orospu çocuğusun diyorum.
  burada yeri geldiğinde türbanlıları en çok eleştiren kişi olarak söylüyorum, yeri geldiğinde türbanlılara hakaret boyutunda yazılar yazan biri olarak söylüyorum. kimsenin seks yaşamı, kimsenin öpüşmesi ortalara serilerek tartışılamaz, insanların özel yaşamıdır, kişi orada kamera olduğunu bilmeden kimsenin görmediği bir durumda öpüşmek istiyor olabilir. şimdi oturun bir düşünün lan, insanların özel hayatıyla ilgili yorum yapmak sizin neyinize?
 3. linkini bir türlü bulamadığım video.
  edit: yardıma koşan tüm yazarlara teşekkür ederim. izledim.

  başlığı okuyunca aklıma ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde staj yapan arkadaşımın anlattığı bi kadın geldi.
  bu kadın türbanlı ve bipolar bozukluk hastası. bilen bilir bu hastalığın mani döneminde libido tavana vurur. bu dönem geçene kadar da kişi ne yaptığının farkında olmaz yakınlarında kontrol edecek biri yoksa kötü sonuçlara yol açar.
  bu ablamızda günde en az 1 kişiyle cinsel ilişkiye giriyor. doktor başını neden açmıyorsun deyince utanıyorum diyor. tanımadığı bilmediği onlarca adamla yatıyor bu türbanlı kadın. depresif döneme girdiği an yaptıklarının pişmanlığını kat kat çekecek. herkes çok bilinçli herkes çok sağlıklı düşünüyor sanıyoruz ama delilerin bile 3ay sonra yatak yok diye serbest bırakıldığı bi ülkede yaşıyoruz.
 4. ne komiktir, ne ayıplanacak birşeydir. o süper kaliteli toplumumuzun baskısından ötürü sevdiğini böyle kıyıda köşede öpmek zorunda bırakılmıştır. başındaki sarılı şey bez parçasından başka bir şey değildir.