şükela:  tümü | bugün
  • kahrolsun muhafazakarlığınız da yobazlığınız da cahilliğiniz de
  • ya kadın örümcek kafa eyvallah da be amına kodumun erkek müsveddesi nolur inip kadına yer versen. hadi vermedin ya şerefsiz o kadını itip kakmak nedir? senin ben cibiliyetini sikeyim. senin eşini başka biri darp etse çocuğunun önünde? yazık değil mi o 7 yaşındaki çocuğa? çocuğun önünde annesini darp etmek nedir? bir kadını darp etmek nedir? de kadına siz dediniz diye değil çocuğunuzun önünde sizle tartışmamak için ne bileyim sizin gibi saçma sapan insanlarla uğraşmamak için dışarda kalan bayana yer veriyorum de in.

edit: bazı arkadaşlar mesaj atmış kadını savunman yanlış diye. kadını savunmuyorum sadece bi kadının darp edilmesini hele hele çocuğunun önünde olması ve o çocuğun ağlamasını kaldıramıyorum. ağlatmayın çocukları
  • hümanisti hümanistliğinden utandıran haber. bu kevaşeyi asansör boşluğuna atıp asansöre binip sıfıra basacaksın. sonra bir daha bire bir daha sıfıra bir daha bire bir daha sıfıra. arkadaşını da alıcaksın asansöre izleteceksin, izleteceksin erkeklerin sizi sikmek peşinde azgın sapıklar olmadığını, medenice gideceği yere kadar eşlik edeceksin sonra bir daha sıfıra basacaksın...
  • bu tip olaylarda 2 angut tarafın birbirini bulması en azindan beni rahatlatiyor.
  • adamın zerre suçu olmadığını düşündüğüm kavgayı başlatan cümle.

gerizekalıya bak, "herkes kadın, sen ineceksin". sen ineceksin ne lan? sen kimsin, görümcen kim? kim size veriyor bu gazı? hakettiğini de almış kadın. sen koskoca adamı sikimsonik bi asansörde kendi terbiyesizliğin yüzünden rencide etmeye, sen ineceksin demeye kalkışırsan böyle padişahın sol taşağıymışsın gibi, yakında daha kötü şeyler de yaparlar. çok değerliyse o görümcen de, beklersin asansörün işini tamamlayıp tekrar gelmesini, arkandan kovalayan yok sonuçta. iyice boku çıktı ülkenin.
  • hamdinin tipini gordukten sonra bacinin ve goruncenin cesaret hapi ictiklerini dusunuyorum.
  • görümcesi binemediği için asansörden inmeyi aklına getiremeyen, asansördeki erkeğin inmesini isteyen kara yobazın tartaklanma hadisesi.

hamdi dayı'nın yerinde olsam ben de inmezdim.
  • abla tribünlere oynamış. görümcem binecek!