şükela:  tümü | bugün
 • istanbul 10. sulh ceza hakimliği'nin aşçıoğlu inşaat taah. tur. tic. a.ş. ve aşçıoğlu inşaat taah. tur. tic. ltd. şti.'nin talebi üzerine verdiği 02.11.2017 tarih ve 2017/3979 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • an itibariyle hakkında çıkan haber;

  "yenibosna’da 4 inşaat işçisi çalıştıkları inşaat firmasından paralarını alamayınca intihar girişiminde bulundu."

  link

  ne kadar enteresandır ki daha dün bu şirket dün sözlükteki entryleri sildirmiş.
 • firmadan gelen cevap metni aşağıdaki gibidir:

  "bahsi geçen haberde paralarını alamayan işçiler olarak lanse edilen kişiler aşçıoğlu grup şirketlerinin veya taşeronlarının personeli değil, taşeron firmalardan birine borç verdiğini ancak geri alamadığını iddia eden, şirketlerimiz ile hiçbir ilgisi bulunmayan başka bir şirketin ortaklarıdır. bu kişiler taşeronun alacaklısı olmaları gerekçesi ile özel mülke konu binaya ellerindeki matkaplarla zorla girmiş ve çatı katında eylem yapmış; aynı zamanda binaya da zarar verilmişlerdir. bahsi geçen kişilerin eylemlerinin, şahısların herhangi bir zarara uğramasına izin verilmeden sonuçlanmasını müteakip ilgililer ve konu hakkında tarafımızca ayrıntılı bilgilere ulaşılabilmiş ve ilgili şahıslar hakkında gerekli hukuki süreçler ivedilikle başlatılmıştır. bahsi geçen kişilerin şirketlerimizle hiçbir alakası olmadığı gibi, şirketlerimizden herhangi bir hak ve alacağı da bulunmamaktadır. hiçbir gerçekliği ve d ayanağı olmayan, sektörde 50 yıllık varlığımız ile kazandığımız ismimize yönelik karalama kampanyası niteliğinde olan saldırılara karşı vermiş olduğumuz mücadele konusunda işbu cevabımız ile kamuoyunu da bilgilendirme, haksız saldırı ve iftiralara uğradığımız bu süreç içerisinde kamuoyunun da vereceği tepkiler konusunda sağduyu ve anlayışını rica etme gereğimiz hasıl olmuştur. aşçıoğlu grup şirketleri yönetim kurulu "
 • selenium retro denilen binasındaki sözde spor salonuna 1000 liralık voit spor aletlerini koyan inşaat firmasıdır. bundan bile para harcamadan kaçmaya çalışan başta kalite olmak üzere her şeyden kaçar. insan tereddüt ediyor doğrusu.