şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. hoşgelmiş.
  • gece yarısından beri websitemdeki tüm gerenksiz sorunlarla boğuşan, yetmedi sistemimi hiç üşenmeden server yapısı değişikliğinden, dns ayarına, ssl sertifikasından bi ton yardımı hiç üşenmeden yapmış mucizevi kişilik. konu iyilik yapmaksa hiç bir işi yarım bırakmayan bir sözlük yazarı. seviyoruz kendisini ;)
  • hiç tanımadığı biri için canhıraş bir şekilde uğraşan, sadece elinden geleni değil daha fazlasını hatta kendisinden beklenmeyeni yapan efsanevi insan.

işbu entari hiçbir baskı olmadan, tamamen özgür iradem ile kaleme alınmıştır.*
  • maximiles ile ilgili olarak destek vermiş yazar. teşekkür ederiz.
  • aktif sapığı oldum güzel insan. abi şunu bozdum, abi şurada hata, abi bu böyle oldu derken bir gün pc başında delirecek mi acaba diye çeşitli testler yaptım, henüz delirmedi. sabırlı maşallah.
  • hamurunda çılgınlık olan tatlı bir yazar. bir bakmışsın orda, bir bakmışsın burda, kuş misali. adeta kendi yönünü bulmaya çalışan bir güvercin... ne diyelim, hakkında hayırlısı.

söylemeden geçemeyeceğim, müzik yelpazesi çok geniş olmakla birlikte, o konuda da oldukça çılgın.**
  • ilkokul arkadaşımın ilkokul arkadaşı.

dünyanın bu kadar küçük olması bazen korkutmuyor değil.
  • kendisi çok hayırsever bi vatandaş, yaptığı iylikleri hiç unutmuycaz... iyki var iyki buralarda.
    (bkz: iyilik meleği olmasından şüphelendiğim yazar)
  • sol framede görünce öldü sandığım sözlük yazarımız.*
  • burda reklamını yaparak iyi mi kötü mü ediyorum bilemem ama adam cidden yardımsever. teknik bilgiyi anlaşılır ve sade hale getirme becerisi 10, destek 10, insaniyet ve muhabbet 10. üç 10'la da olsa uğurlanmaması gereken insanlardan.