şükela:  tümü | bugün
  • sol framede görünce yine kimin hayatını kurtarmış dediğim yazar. öylesi iyilik perisidir kendisi.
  • kendisi fahri evladim olur. delidir melidir ama ne yapalim evlat bu; atsan atilmaz, satsan satilmaz. hele arada bir "eureka!" diye gelisi var ki, kovboylar diyarinin feridun bitir'i olarak tarihe adini altin harfler ile yazdiracak haberi yok. *
  • yana yikila aradigim yuruyus arkadasim, kim derdi ki bu pisikolocik deli cikacak. zorla demeyelim ama, konak'tan goz goz goztepe'ye laylaylaaayyyy....sabir ve motivasyonla vericez kilolari, azmettik.

(bkz: hayirlisi) :p
  • (bkz: siktir git)
  • tam bir atom karıncadır kendileri, ikizler burcu erkeği, kötü gün dostu, spotify bağımlısı ve sayamadığım niceleri. iyi ki tanımışım dediklerimden. bein gurme.
  • adam gibi çimlere yayılıp içilebilen insanlardan. eğlenceli samimi muhabbetiyle adeta eti hoşbeş. e daha nolsunn ? kafadır kendileri :)
  • kendisiyle, dün yazmış olduğum giriye * istinaden tanıştığım, karması* yüksek insan.

kendisinin bir mesajınız var yeşili ile, ışık hızında ve iş bitirici biçimde yardım aldım. bam-bam-bam! hala şaşkınım. sanki kendi işiymiş gibi yardıma koştu yemin ediyorum.

belki dışardan bakan biri için, önem arz etmeyebilir bu durum.... amma velakin benim için minik ve bir o kadar da anlamı büyük birşeyi, sevdiceğime alabilme olanağı tanıdı. kendisine çok ama çok teşekkür ederim.

---
    *how people treat you is their karma; how you react is yours.'
    ---
  • işine aşık, yardım etmeyi seven ve abartmadan söylemem gerekirse sunuculara fısıldayan adam diyebileceğim kapasitede olan yazar kişi.
    ekşi sözlük, güzel ve bilgili insanlarla tanıştırmaya vesile olmasan hiç çekilecek yanın kalmıyor*
  • kapitalizmi yendigim gun, kendisi gibi gezip tozacagim vatandas.
  • izmir'i bu aralar hiç sevemeyen bir arkadaşımız. ne yapsak ne etsek diye düşünüp duruyorum eski neşesine kavuşturabilmek için.

en kötü kaçırmak falan geliyor aklıma mırın kırın etmesine fırsat bırakmadan.

bir de galiba ikizler burcu erkeği olarak diğer tanıdığım ikizler erkeklerinden bir tık daha dengeli bir kişilik.