• shefucks nickli biri tarafından savunulması isabetli olmuş.
  • boşanma için eşinden bir şey talep etmemesi ile oldukça şaşırtmıştır. insan düşünmeden edemiyor, acaba bir kabahati olduğu için mi bu tutumu diye.
  • olm hiç modern değilsiniz tmam mı. asena enerjisini sevdiğim ünlü bir arkadaşımdır. nolmuş yani evli çocuklu kadın striptiz barda direk dansı yapıp onla bunla avm bebek bakım odasında basıldıysa? size göre kadınlar kocasından başka kimseye vermesin. hiç modern değilsiniz.
  • linc asena'dan bana dogru kaymayacaksa, kendisine talip oldugumu burdan haber vermek isterim.

evet uslu duran bir insan degil gordugumuz kadariyla, libidosunu da cok bastirmayi sevmiyor. bu yuzden de munzur gulusu, giyinisi ve bana gore cok seksi olusu sebebiyle ayrilik sonrasi bir daha burdan kendisine sesleniyorum.

medyadan bir isareti alayim direk yaninda bitecegim.

selamlar.

bir tost.

tanim: seksi, muhtemelen aldattigi futbolcu kocasi tarafindan bosanma davasi acilmis, ince bacakli kadin.
  • --- spoiler ---

tarafların birbirlerinden düğünde ya da evlilik birliği içinde edinilen herhangi bir ziynet eşyasına ilişkin talepleri de bulunmuyor.
    --- spoiler ---

evli oldukları süre içinde kocasından aldığı hediyeleri satsa rahat beş yıl idare eder ki zaten. neyin kavgasını yapıyoz, yok para istememiş filan diye. adam ferrari aldı lan kadına, kim bilir daha neler neler almıştır. biz de anca konuşalım işte!
  • basligin tez zamanda asena atalay olarak duzeltilmesi gerekir. yeter erkin lerin bu kadindan cektikleri

edit: geçmiş olsun
  • asena atalay bence çok daha iyi...
    neydi eskisi öyle brezilyalı futbolcu gibi..
  • (bkz: xoxoxoxoxoxo)
  • affınıza sığınarak caner'i hasan ali'yle aldatsa bayağı bi komik olurdu dediğim hatun kişisi.
hesabın var mı? giriş yap