şükela:  tümü | bugün soru sor
  • caner erkin'in savunması.

muhtemelen sözlükçüleri de ikiye bölecek bir savunma ve mahkeme kararı olacak lakin mahkeme reisi kararını çoktan vermiş.
  • evlenip çocuğu yaparken direk dansı yapan kadın iyi, boşanırken aooov olmaz. hem direk dansıyla anneliğin ne alakası var, caner de top oynuyor ama babalık yapmasına engel değil bildiğimiz kadarıyla.

mahkemenin verdiği karar doğrudur.
  • dansöz değil mi size ne isterse direk isterse boru olsun
  • bu cümleyle cocugun velayitini alabileceğini düşünen baba'ya açılacak hakaret davasından acaba ne kadar kazanılır
  • bu ikisinden de anne-baba olmaz. hep savunmuşumdur. belli zekaya sahip olmayanlar üremesin!
  • caner erkin'i sevmem ama burada haklı. madem mahkeme o çocuğun psikolojisi önemli diye şeyma'dan alıp acun'a veriyor çocuğu o zaman burada da caner'e verilmesi gerekir.
  • haberde geçen ''daha önce çocuğa kayyum atanması gündeme gelmişti.'' cümlesinin daha ilginç olduğu olay.
  • asena muhtemelen benim bildigim asena degil. o olsaydi, konusan otorite ibo olurdu.

caner zaten nedir hic bilmiyorum.

olay turkiye’de geciyorsa iddia kolaylikla yalanlanabilir.

hatirladigim kadariyla turkiye’de, ı direge uygulanan yanal ivmelerle basedebilecek rabitayi saglikli bir sekilde tutabilecek zemin ve tavan yoktu.

ayrica direk dansi denen sey acaip guc ve kondisyon ister. memleketin danscilari arasinda o disipline girebilecek kimseyi hatirlamiyorum.

dedigim gibi, caner nedir bilmiyorum. anladigim kadariyla direk dansi ve annelik arasinda (pozitif ya da negatif olmasi fark etmez) bir korelasyon kurmus bir arkadas. bu konudaki akademik yayinlarini gormek isterdim.
  • bence hic bir sakincasi yok iste tanga tango ister direk dansi sonucta bir dans.

ha 18+ clublerde is geregi yapiyorsa o baska.