şükela:  tümü | bugün
  • gün itibariyle tekrar başlamış olandır. yok soldado'ya 10 milyon euro verilir mi? yok siz negredo'ya bilmem kaç milyon euro verdiniz? sizin ben dalağınızı s.keyim öyle yönetim mi olur? hahaha salaklar siz 15 milyon verdiniz ama biz 5 milyona aldık... sürüyle örneği var bunun.

arkadaş sen aylık 1.400 tl para alıyorsun ama tuttuğun takımın bütçesini daha fazla sahipleniyorsun. bunu anlamak gerçekten güç. bir kere sana ne... adamlar almış işte, sen izle bak keyfine. nedir bu anlamsız hırs? sanki para kendi cebinden çıkıyor. bırak yesinler birbirlerini.

hepsini geçtim, bu trilyonluk servetleri olan yöneticiler sizden salak mı da bunların hesabını yapamıyorlar? adamın tonla danışmanı var, bilmem nesi var, her gün trilyonlar ile oynuyor ama bizim kamil cebindeki 10 tl ile "lan bu salağa 10 milyon euro verilir mi?" kavgası yapıyor.

sen onu bunu bırak da, akşam yemeğine paran kaldı mı onu söyle.
  • hıyarlıktır,bunun bi de bmw 100km de ne yakıyorcuları var
  • çok şükür akşam içeceğimiz bir kaşık çorbamız var... verilen paralar yurt dışına gidiyor, hiçbir denetimin olmadığı futbol piyasasında iki, üç şaklabanın arkasına mafyayı alarak ele geçirdiği güç ile, türkiye' nin binbir zahmetle getirdiği dövizleri sokağa savurmasına itirazımız. sonrasında avrupa' nın üçüncü sınıf takımlarına tokatlanıp geliyorlar göğüslerinde ay yıldızla.
    yayın gelirlerinden altyapıya önem veren klüpler yerine ,eski başarıları dolayısı ile ekstra para almayacaklarsa, edirne ötesinde göğüslerinde a.b.d, yunan bayraklarıyla oynayacaklarsa hiç sıkıntı yok. savursunlar savurdukları kadar.
    bir de hatırlatayım o klüpler kimsenin tapulu malı değil, dernek statüsünde ve sadece vergi avantajları bile bizim cebimizden çıkan para demek.