şükela:  tümü | bugün
 • everquest'in yapımcılarınca geliştirilen ve şuan pre-alfa'sını yaşayan mmo. ticaret tek bir
  bölgede toplanmayacak, açık arttırma tekeline sahip npc'ler olmayacak gidip ne gerekiyor toplamanız icap edecek veya lokal marketlerden alacaksınız. kervanlar, zindanlar, kuşatmalar ve haliyle görevler oyunun esas unsurları olacak. baya gezmeye görmeye dayalı bir oyun gibi duruyor. combat fazla yavaş şuan. skillerin cast time'ları çok uzun gibi duruyor umarız düzelir.

  https://www.youtube.com/watch?v=vut1tisfoww
 • intrepid studios tarafından yapılan unreal engine motorunu kullanan ve cok merak ettigim oyundur. her eve gameplay videosu
 • alpha 1 ortam, yapı ve manzara görüntüleri yayınlanmış oyundur.

  buradan da mağazasına ulaşılabilir.

  bu arada oyun aylık $15 ödemeli olarak oynanacakmış. unreal engine 4 ile yapılan grafikleri çok güzel gözüküyor.

  benim üzerimden kayıt olursanız mutlu da edersiniz.
 • battle royale'u işin içine katmış oyun.
  twitch livestream - 9/27/18
 • iyi başlamış ama sonra videolar düşmeye başlayınca action-mmorpg-battle royal gibi acaip saçma bir tarza döndürmüşler oyunu. target based combat modeli ile başlayıp nasıl daha sonra third person + aim, combat modeline döndürdüler aklım almıyor. nasıl bir kararsızlıktır bu. ayrıca yayınladıkları pvp oynanış videolarında pubg+fortnite kopyalamışlar. (itemları çevreden sağdan soldan topladığın bir rpg tamamen saçmalıktır tüm rpg formatına aykırıdır.)

  büyük umutlarla bekliyordum herhalde ilk geliştirmeye başlayan idealist tayfayı kovup oyunu boka çevirmişler tebrikler.

  buraya yazıyorum çıktıktan 5-6 ay sonra oyuncusuzluktan kapanacak bir başka mmorpg demeye bin şahit isteyen oyun olacaktır.