*

şükela:  tümü | bugün
  • what women want filminde nick marshall'ın* kızı olarak hatırlayabileceğimiz alex marshall'ı oynamıştır bu hatun. hafif balık etidir. aynı zamanda ailesinde entel dantel işlerle uğraşmayan yoktur. büyükannesi evelyn johson ünlü bir konser piyanistidir, annesi bağımsız film yönetmedir, kız kardeşi müzisyendir, öyle böyle değillerdir yani.
  • (bkz: bagok serhed)
  • genelde dizilerde yer alan 1981 doğumlu tatlı bir oyuncu.
  • blindspot dizisinin patterson'ı.
    imdb biyografisinde yazdığına göre kökeni; isveç, norveç, irlanda, iskoçya ve hatta kuzey amerika'ya dayanıyormuş. tam bir kuzeyli diyebiliriz yani.

ilk bölümde izleyince merak edip biraz bakındım. ya dizinin makyözleri çok iyi; ya da ashley sonradan güzelleşmiş.
    amerikalı sevenler için bir marie harf değil tabii.
  • pamuk sesli kız çocuğu. mırıldandığı birkaç şarkıya soundcloud adresinden ulaşılabilir. ashley gibi yetenekli, akıllı, eğlenceli ve güzel insanların yine ashley gibi naif, sade, tatlı ve mütevazi olmasını çok beğeniyorum. kendisinin arkadaşım olmasını çok isterdim.soundcloud linki
  • van damme'nin lionheart filminde, van damme'nin yeğeni nicole'yi canlarından kız. hani şu filmin sonunda inzibatları bile imana getiren, "gitme lion" diye ağlayan.
  • csi: crime scene investigation'ın (7. sezon 21. bölüm) 'happy ending' isimli bölümünde 'dreama little' rolünü oynamıştır.
  • şu ana kadar yazılmamış olması enteresan, zira kendileri the last of us adlı video oyununda ellie karakterine sesi ile hayat veren oyuncudur.
  • kendisine platonik olarak aşık olduğum doğrudur. çok değişik bir yapısı var öyle aman aman mankenlere taş çıkaracak bir fiziği de yok balık etli, renkli gözlü, sarı saçlı bence çok tatlı ve çok güzel olan hatun.. blindspot dizisinde gayet güzel rol çıkarıyor orada izlemek ayrı bir güzel...
  • 1981 değil, 1983 doğumlu olan güzel oyuncu.