• son derece doğru bir açıklama. daha önce kullanılan ilaçlar haram mı helal mi başlığında da belirtmiştim görüşlerimi. şu anda piyasada mevcut hiç bir ilaç helal sertifikası alabilme kriterlerine sahip değildir. aşılarda da yoğun oranda domuz ve maymun dna'sı var. bu tip hassasiyetleri olanlar, takva sahipleri, islama gönül veren müminler sakın ha sakın hastalanınca ilaç kullanmayın, çocuklarınızı zinhar aşı yaptırmayın. islam bilimcileri sizler için mutlaka helal ilaçlar ve helal aşılar geliştirecektir. bekleyin o kutlu ve mutlu günleri. tabi bu bekleme süresince bir çoğunuz telef olacak ama olsun önemli olan dünya hayatı değil, imanla göçüp ebedi ahiret hayatına kavuşabilmek. allah bu tip tuzaklara karşı müminleri uyaran müslüman bilim adamlarından razı olsun, amin.
  • acilin ben genetikciyim.

haha hep boyle entry'e girmek istemisimdir. bu aralar doktorudur, pilotudur, kaptanidir cok kiskaniyordum zaten. fakat genetik acisindan konu o kadar absürd ki aciklama yapmaya calisirsam komik görünür. bunca yildir aldigim egitimi böyle hor kullanirsam zeus carpar.

enfeksiyon biyolojisi ve viroloji üzerine doktora yapmakta olan biri olarak asi acisindan bakarsam, onla ilgili de hic yorum yapamiyorum.

yalniz bu basligi okurken bir kac sey dikkatimi cekti. bir kac arkadas "yani sacma olabilir ama bu asilarin da ne oldugu belli degil, yine de direk reddetmeyelim" tarzi seyler demis. simdi ben bu arkadaslari gercekten tanimak istiyorum lan. eger kendileri klinik denek olmayi kabul ederlerse milyon dolarlik erc granti icin basvurup ülke adina önemli isler yapabilirim. proje bu arkadaslarin beyninde bilgiyi reddeden faktörleri ya da genleri bulmak ve bunu dinleri reddedecek sekilde manipule etmek. hem ülkede 2-3 kisiye istihdam saglarim, hem dünyayi kurtaririm, hem de allahsizligi yayma örgütümüze destek vermis olurum.

asinin icinde ne var belli degil diyen aptal, gerizekali... dünya'da milyonlarca bilim adami ne icin ugrasiyor oglum? her virusle ilgili yilda belki de yüzlerce asi makalesi cikiyor. yeni ya da güclendirilmis asilar icin milyarca dolar harcanarak arastirma yapiliyor. amina kodugumun salagi cikip diyor ki, "ne var bunlarin icinde ya bizi salaklastirmak icin bir seyler koyuyorlarsa?". lan ülkede ortalama iq 80'in üstüne cikamamis, ama bir biz özeliz aminakoyim. hayir zaten bu iq seviyesi ile yapabildigin seyler yatip, yiyip, sicmak. adamlar bunu iyice dusurup ne yapacak? sicamayip ölmemizi mi istiyorlar? valla siz var ya sek, katiksiz, pür salaksiniz yemin ederim.
  • bu iddia doğruysa, bakın doğruysa diyorum, bu aşıların muhafaza edildiği hastanelere girmek de çok tehlikelidir. bir müslüman ne kadar sıkıntıda olursa olsun bu iddiaya inanıyorsa kesinlikle hastanelere gitmemelidir.
  • bu sözü söyleyen kişi "uzman" biyologmuş. yobazlığını geçtim, genetik biliminden anlamayan ve aşıların vücuda nasıl etki ettiğini bilmeyen bir biyolog nasıl oluyor merak ediyorum?
  • bu mantıktan hareketle, örümcek dna'lı aşı yaptırıp spiderman, yarasa dna'lı aşı yaptırıp batman, yobaz dna'lı aşı yaptırıp orospu çocuğu elde edebiliriz.

bilimde sınır yok agamalifiko.
  • icmeden nasil oluyor bu kafalar, anlayan beri gelsin.
  • sanirim bu beyanat ile adamlar darwin awards'a oynuyor.

hic ilismeyin.
  • benden once yazilmis olan din ve gericilik ile ilgili butun entrylerin yanina sunu eklemek gerektigini dusunuyorum. son donemlerde amerikada da cocuklari asilatmanin otizme sebep oldugu ve bunun onune gecmek icin asilanmamanin gerektigini, zaten asilarin gereksiz oldugu, asilarla onlenmeye calisan hastaliklarin zaten olmadigi gibi savlarla insanlar cocuklarini asilatmiyorlar.

yani goruldugu uzere cahil her yerde cahil ve hangi dine mensup oldugunun cok fazla onemi yok.
    asil aci olan amerikada bu dusunceler kisisel bazda kalarak mumkun oldugunca devlet tarafindan imkan verilmemeye calisilmaktadir, bizim ulkemizde ise malesef bir sekilde devleti temsil edenlerin ya da onlarin cevrelerindekilerin agizlarindan dokulmekte ve bir sekilde dine dayandirilmakta.

asil sorulmasi gereken soru global capta boyle bir algiyi ve kampanyayi kimler hangli amacla baslatmis olabilir ve amaclari nedir? bizim ulkemizdeki yoneticiler ya da bir sekilde konusmalari kayda alinarak kitlelere ulastirilanlar hangi amaca hizmet ettiklerinin farkindamidirlar? asi kullanimi ile yok denecek seviyeye getirilen hastaliklar 1 nesil icerisinde tekrar ilk gunku olumculluklerini kazanabilirlermi ya da bu etkiyi kazanmalari icin ne kadar zaman gerekmektedir? at kanindan yapilan serum takilan insanlar giderek beygirlesiyorlarmi?
  • umuyorum bunu söyleyen ve buna inanan insanlar çocuklarına aşı yaptırmazlar. uzun vadede kazançlı çıkar ülke.

bilimadamlarıymış. daha dna nedir bilmiyorlar.

hayır adamların derdi belli. ama açıp okusalar hadislerle de haram olanı tedavi için kullanmanın ve haram hayvanları yeme harici kullanılmasının helal oldugunun sabit olduğunu görecekler. bunların bir level üstü içkiyle tüketiliyor diye kuruyemişi turşuyu haram ilan eden ışid sığırları.
  • bir böcek açıklaması.
hesabın var mı? giriş yap