şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aradığım makaleler konusunda bana da (çabucak) yardımı dokunmuş, yardım sever arkadaşımız.
    teşekkürler.
  • kesinlikle biran önce yazar yapılması gereken yardımsever arkadaş. sağolsun benim de makalelerime el atmışlığı var.
  • yardımsever makale canavarı. böyle insanlar lazım bize. ilgisi ve yardımı için tekrar teşekkür ediyorum.
  • nickini yanlis almış olan yazar, doğrusu "hızır panda" olacak.
  • sevgili kanzuk'a bu arkadaşımızın yazar yapılması konusunda baskı yapılması gerektiğini düşünenlerdenim. sağolsun makale ihtiyaçlarına hızır gibi yetişiyor.
  • bir anda modumu pozitife çekmiştir makale yardımlarıyla. azıcık daha umutla baktım projeme. melek melek, sağolsun!
    ve yazar olsun!
  • hala yazar olmamasına şaşırdığım yardımsever insan.
  • bana lazım olan makaleyi anında bulup yardımcı olan suser. yakında yazar olmasını umuyorum.
  • makale cini.

edit: onay bekliyormuş. kendisinin sözlüğe renk katacağına tüm kalbimle inanıyorum. umarım en kısa zamanda halkaya dâhil olur.
  • aradığım -akademik- çalışmayı şehir kütüphanesinde bulup para karşılığında taratıp bana yollamaya teşebbüs eden iyi bir insan. doktora öğrencisi. bu ne bilim merakı arkadaş! bu ne yardımseverlik! keşke yazar olsa.