şükela:  tümü | bugün
 • videonun kısaca özeti;
  size aşı yapacaklar bu aşının içinde mikro çip'ler olacak zihinlerinizi ele geçirecekler ve yapay zeka dünyaya hakim olacak hüloğğğğ!

  hadi diyelim bu kişide bir paranoya başlamış, doktoru destekleyen ve sayısı küçümsenmeyecek şekilde fazla olan binlerce korkutucu yorumlara ne demeli?

  +18

  edit;
  hayri gözlükgiller
 • bu adamın doktorluktan men edilmesi lazım. mercimek tanesi kadar çipi damar yolundan enjekte edilebilir dedi ya diyecek başka bir şey yok.
 • damar yoluna çip enjekte etmek vb, hastalarına sürekli ağrı kesici yazan teşhis koyamayan tiplerden sanırım.
 • enjektörün ucu baya genişmiş ya, çip geçiyormuş içinden.
 • aşı damar yolundan yapılmaz kas içine enjekte edilir. ikincisi damar içine öyle bir çip vermek emboliye sebep olur ölmezseniz serebrovasküler olay geçirip felç kalırsınız.
  cehaletle şiddetle savaşmalıyız. doktorun lisansı iptal edilmeli. toplumu yanlış yönlendirdiği için büyük cezalar almalı. toplumu da döve döve eğitmek gerekiyor. yoksa felakete gidiyoruz.

  ekleme: komplo teorilerine inanan yazarımsılar mesaj atıyor. halkımız okusun diye detaylı açıklamam gerekiyor. tüm dünya'da aşılar dört yolla kullanılır. bunlar:
  1. intradermal (deri içi): bcg (verem)
  2. intramuskuler (kas içi): difteri, tetanoz, boğmaca, hib, hepatit a ve b, influenza, kuduz
  3. subkutan (deri altı): ipv, kızamık, kızamıkçık, kabakulak, suçiçeği, meningokok
  4. oral (ağızdan): opv, rotavirus
  dikkat ederseniz intravenöz yol (damar yolu) yok. bunun birçok sebebi var. tıbbi sebepler de var uygulama pratikleri açısından da uygun bulunmuyor. tıbbi bir bilgisi olmayan arkadaşlar internetten buldukları bir makale ile iv aşı yapılıyormuş bak diye gösterdiler. attıkları makalede bcg aşısının hayvanlarda damardan denendiğini ancak insan çalışmalarının yapılmadığını görüyoruz. ilaçlar ve aşılar faz 0, faz 1, faz 2 ve faz 3 çalışmalarından geçmeden kullanılamaz. aşı geliştirmenin bu kadar uzun sürmesinin sebebi de bu sürecin uzun olmasıdır. fda ve diğer sağlık otoriteleri faz 3'ü geçmeyen aşı ve ilaçların kullanımına izin vermez. söz konusu çalışmalar faz 1'e bile geçememiş. hiçbir insanda denenmemiş. lütfen tıbbi okur yazarlığınız yoksa olayları kafanıza göre yorumlamayın. bilenlere sorun. komplo teorilerine inanmayın. bir şey çok hollywood filmi gibi geliyorsa muhtemelen yalandır ve sansasyon amacı güder.
 • bilim kurgu filmlerinde yaşıyor bazı ibneler diye düşündüren.
 • araba sürerken komplo teorisi kasan uber zekâ içeren videodur.
  hani bazen aklına saçma sapan şeyler gelir. ama sadece aklından geçer. bugünlerde bu youtube sayesinde ağzı olan konuşuyor.
 • tedavi edilmesi gereken doktordur. maalesef bu kişinin psikiyatrik sorunları var. tedavi altına alınması gerekir. eğer aktif olarak çalışıyor ise görevden derhal alınmalıdır.
 • prof. dr. melek yargıcı ile birlikte çalışmakta olan bir doktorun beyanıdır.
 • (bkz: hayri gözlükgiller)

  bir ara dr. ömer coşkun vardı rahmetli. doktor kimliği ile ne şarlatanlıklar yaptı sonra da öldü gitti.

  bu da onun bir başka versiyonu. ismine tıklarsanız daha önce canlı yayınlara katılıp neler neler saçmaladığını görürsünüz. ardından dolandırıcılık vs vs.

  ne diyeyim ya. biz hak ediyoruz böyle tipleri. canan karatay’ı bunun yanında öperim ve başıma korum. canım teyzeciğim.
263 entry daha