şükela:  tümü | bugün
  • öyle ufak bir çip yok. bu bir. ikincisi dışarısı ile haberleşmesi mümkün değil. insan vücudu sinyalleri büyük oranda engeller.

not: elektrik elektronik mühendisiyim
  • doktorun aşının kas icine enjeksiyonla yapıldığını bilmeden damaryolundan veriliyormuş gibi demesine mi sasirayim yoksa minicik enjektör ucundan cip nasıl gonderecekmis diye araştırmadan etmeden doku mühendisliği ve rejeneratif tiptan habersiz yorum yapan ahaliye mi sasirayim anlamadım.

lipofilik bir farmasotik ajan cogunlukla intramuskuler enjeksiyon ile yapılırken
    hidrofilik bir farmasotik ajan çoğunlukla ıntravenoz yolla yapilir.
    pek tabi bahsi gecen "ajan madde" mikroduzeyde ilgili alana ulastiralabilir fakat ben böyle bir iddianin olma ihtimalini görmüyorum

o gonderilen cip de ıbm'in ya da qualcomm'un snapdragon cipleri degil mikro duzeydeki doku rejenerasyonunu artıran çiplerdir

arkadaşlar günümüzün en büyük tehlikesi kirli bilgidir . lütfen bu konuda duyarlı olalım
  • bazen bende düşünüyorum herkesi çipleyecekler kontrol kolay olacak.

doktorluğu bırakıp senaristlik yapabilir, iyi fikirler çıkacaktır.
  • bu çip konusu seneler öncesinden konuşulan bir konu. siyonistlerin dünyadaki insan nüfusunu azaltarak kalanları mikroçip yöntemiyle kontrol etmek istediği uzun yıllardır konuşuluyor. covid-19 virüsünün doğal bir virüs olmadığını ve bunun arkasında siyonistlerin olduğunu düşünüyorum. bu doktorun söyledikleriyle dalga geçip göz ardı etmeyin. bill gates denilen adam babasının hayrına senelerdir afrikada aşı çalışmaları yapmıyor.
  • almanyada da bu konu gündemde. lakin burada bu konuyu gündeme getirenlerin korkusu farkli. asi yaptirirsak sürekli takip edilecegimizden, devletin istedigi zaman kisilerin konum/koordinat belirlemesini yapabileceginden, kisinin hak ve özgürlüklerini kisitlayacgindan falan bahsediyorlar.

bundan bahsedenlerin en az %80'i google arama motorunu kullaniyordur, net. yine nereden baksaniz %50'sinin facebook/whatsapp/instagram/twitter hesaplari vardir, aktiftir. onu da gectim her gittikleri yerden zaten fotograf/location atarlar.

ama devlet seni ciple izlerse buna karsi cikiyorsun. gercekten insan hayret ediyor
  • zaten insanlar yanlarında telefon taşıyarak bunu yapabiliyorlar.
    herkes chipli aslında... kimisi 3 terabayt
  • sanki o çipi grip aşısına entegre edemezlerdi....bunun için coronaya gerek yoktu
  • mercimek tanesi büyüklüğünde çipler damardan verilip alzheimer yapacak. üzüldüm, zannımca mental problemleri var.
  • işte bunu destekliyorum bu kimseye zarar vermeden doğal seleksiyon! sen olma canım sen olma anneeem
  • (bkz: yazık sakat galiba)

edit: *