• eğer sevgilisi onu gerçekten sevmiyorsa ,sevgilisinin gözünde en salak erkek tiplemesi olabilir.aşık erkekten daima korkmalıdır,genellikle o dönemde çok romantik ve mantıksız olabilirler.
  • eğer bunu belli ediyorsa, aşık olduğu kadın ile çift olma ihtimali oldukça düşük olan erkektir. zira kadın bir yönüyle sorunlu, huzursuz, mutluluğa dair olmayan ve hislerini belli etmeyen erkekleri seçme eğilimindedir.ama aslında kaybedecek birşeyi olmayan aşık erkek değer vermeyeni kendi değeriyle bırakıp hak edene doğru pupa yelken yol aldığında, takvim yapraklarının ve aynaların gün gelip de acı vermeye başladığını hisseden kadın tarafından mumla aranacaktır...
  • genellemeleri sevmeyen bana bile genelleme yaptıran erkektir. bütün genellemeler gibi çoğu zaman hatalı, bazıları için geçerlidir.
    çokça mutlu, az biraz huzursuz, kaybedecek şeyi olan, değer veren, kıymet bilen, ağzı kulaklarında erkektir.
    bulunduğu yerde pamuklara sarıp sarmalamak gerekir. hassastır, kırılır. nadirdir ama kör at gibi değil. kıymetli nadirlerdendir.
  • farkına varmadan her gece bıkmadan usanmadan aynı hayale dalmak.

--- spoiler ---
    - senden hoşlanıyorum betül, seni gördüğümde bişeyler kopuyor içimden.
    + ama, ama ben senden hoşlanmıyorum emre
    - :( (dumur denizlerinde yüzülür), (ortamdan uzaklaşmak üzere geri dönülür)
    -...
    + hoşlanmıyorum çünkü seni deliler gibi seviyorum şapşal.
    - öühühüh seni seviyorum.
    --- spoiler ---

ne hikmetse hep bu hayali kurarım, kesin bir filmden bilinç altıma işlemiş. ama düşünsene be hacı, güzel hayal be.