şükela:  tümü | bugün
  • karakterini siktiğimin duygusalı erkektir. dün formspring'de bir soru geldi: aşık olduğun kızla sevişebilir misin?

böyle soruların sorulabildiği bir memlekette ve böyle erkekleri bize "ideal erkek" diye anlatan denyo kızların yaşadığı bir memlekette yaşamak çok acınası bir duygu olsa gerek...
  • sevişmeyen değil sevişemeyen erkektir.
  • ölmüş olabilir. nabzını kontrol edebilirsek eğer...
  • kadinlara gore mukemmel erkek!

erkegi evlilige zorlamak icin tek silahlari bacaklarinin arasindaki oldugu icin onun da sihiri bir seferde yok oldugu boyle sacmaliklar uyduruyorlar.

(bkz: gercekten sevsen benimle yatmak istemezdin)
  • romantik akimin etkisinde fazla kalip cereyandan rahatsizlanmis olabilir. oysa ki hayat kisadir, yarin olecegizdir...
  • (bkz: haremağası)
  • çoğunlukla ergen erkeklerdir. cinselliğin ne anlama geldiğini tam olarak kavrayamamış bünyelerde başa gelir.

özellikle lise çağlarında (cinselliğin sadece mastürbasyondan ibaret olarak görüldüğü yıllarda) "ben seviyorum abi bu kızı sikemem." şeklinde dolaşan bir sürü velete rastlanır. ancak aşkın cinsellikten ayrılamayacağı daha sonraları anlaşılır ve bireyler sağlıklı bir şekilde yollarına devam eder. eğer ergenlik sonrası bu ayrımın farkına varılmamış ise hala, o zaman bir sorun var demektir.

freud'a göre ilk olarak duygusal bağ kurduğumuz insanlar anne ve babamızdır. aile içi cinselliğin bize bir tabu olarak öğretildiğini de hesaba katarsak; herhangi biriyle kurulan duygusal bağın, ilk aşamada refleks olarak cinsellikten bağımsız düşünülmesi normaldir. ama bu da bir süre sonra geçer. yine geçmezse sorun vardır. yardım alınmalıdır.
  • aşkın kadını yataga atmak için gereken ön sevişme olduğundan habersiz erkektir.hatta erkek bile değildir zannımca..