şükela:  tümü | bugün
  • çok çeşitli sebepleri vardır:

*bir taktik sonucu olabilir (4s kuralı vs. göz önünde bulunduralım) (liste başı)

* işi ciddiye bindirmekten çekinmekten dolayı olabilir.

* ''abi o kız sana bakmaz'' diyenlerin tesiri altında kalınmış olabilir. (yo dostum yo, küçük görme kendini)

* bir gün yukarıdaki tam önüme ışınlayacak diye beklerken harekete geçmeye üşenen bir insan olabilir. (bkz: bir kadın için çabalamayan erkek)

*ilk adımı karşı taraftan bekleyen bir erkek olabilir.

*egosu şişkin bir arkadaşımız olabilir, ''ilgili davranmak'' gururuna ağırlık yapıyordur.

* ''ilgili davranmak'' nedir ya, olduğum gibi devam ederim hacı ben diyen bir erkektir. (buradaki kafayı ben de çözemedim)

*ilgili davranınca sıçma riskini almaktansa, kumar oynamamayı yeğleyen erkektir.
  • iradesine sahip olabildiği için tebrik edilesi erkektir.ben erkeklerin bu konuda kızlara göre daha başarılı olduğunu düşünüyorum. ama karizma yapıcam,kendimi ağırdan satıcam derken aşık olduğu kızı elinden kaçırabilir. kızı gerçekten seviyosanız bu durumu çok abartmayın gençler.
  • a$ik oldugu kizin sacini ceken, üstüne toz toprak atan erkekten bir iki ya$ kücüktür. cok degil en fazla 2 sene sonra ilkokula kaydini yaptirabilirsiniz.
  • temkinlidir..
  • badaktır. badak... :(
  • aşkının büyüklüğünden korkan ve dikkatli olma çabası içine girmiş olan erkektir.
  • terbiyesizin dikalasıdır. ayıp ayıp.
  • aşık olmadığı kıza ilgili davranarak ayıb ediyordur.
  • insanın yüzüne küfür etmenin,seni seviyorum demekten daha kolay olduğunu bilen erkektir
  • işi abartırsa, kızı başkasına kaptırması şaşırtmaz.