şükela:  tümü | bugün
  • çok küçükken aşık olduysa normaldir. ben aşık olduğum kızın cinsel organının dikey değil de, yatay olduğunu hayal ederdim mesela. gözümde canlanmazdı bir türlü.
  • aşık olduğu kızı başka erkekler götürürken tenhada ağlayacak olan erkektir.
    a benim salak oğlum, seks aşkın gereğidir. yoksa armut toplarsın.
  • 5 yaşındadır.
  • hastaliklidir.
    ama turk toplumunun genetiginde vardir.
    sevismek pis, kirli bi seydir. sizin prensesinizle yapilmaz oyle sey. kotu kizlarla yapilir. iyi kizlarla degil. ama ihtiyaclariniz da vardir bi yandan. asik olup hayaller kurdugunuzla,saf ve temiz ve masum.... cinsellik cima ettiginiz kotu kizi ayirirsiniz.
    sonra da saf kizimizin kalbi kirilir siz cinselligi baskasiyla yasayip aldatinca.

ben oyumu citir kizdan yana kullaniyorum. temiz ve masum hayaller kurdursun ama ona dokunma arzusundan da kendinizi alamayin, sizi cok ceksin. evlenilecek kadinla zamani gelince bi omur sadece senle sevismek istiyorum demeyi oneriyorum. sonra tereyagindan kil ceker gibi gelsin sadakat. goz su ya da bu sekilde disarda olmasin. her anlamda doyun. evinizde mutlu olun..
  • olmuyor çünkü o kadar aşıksın ki gözünde bir melek ve bu çok kötü bir şeymiş gibi geliyor. çok masum bir sevgi kaplıyor içini, elini tutmak belkide dünyadaki en huzur verici şey. gözlerinin içi gülen biri var karşında nasıl ''seks'' düşünülebilir öyle bir peri kızı ile.
  • çomardır. dışarıda prenses gibi davranacaksın,yatakta orospu gibi sikeceksin.
  • sevişmek, sevdiğini tatmak nedir bilmeyen erkek. bilse bilse, çok affedersin, sikiş bilir. hayır, kendimden biliyorum. sonrakilerin hiçbiri aşık olduğun kadınla yaşadıklarının yerini tutmuyor.