şükela:  tümü | bugün
 • yaşayana büyük hayal kırıklığı yasatacagini tahmin ettigim durum :))
  (bkz: şansını sikenlerde bugun)
  edit: bos bulunup sağa kaydırmak da aşka dahil mi?? :))
  edit2: bazı kezbanlar "işiksin sinin irdi ni işin vir?" falan kasmislar. sevilen bir arkadaş, elinde tinder acik haldeki telefonuyla gelip "bak ne buldum..." diyor ve bizim aşık kişi de kaydırmalı ınstagram postu muamelesi yapıp sağa kaydiriyor. olay bundan ibaret amirim.
 • siz de orada olduğunuza göre anlaşabilirsiniz demektir.
 • aşıksan sen orda ne geziyorsun diye sorarlar adama? hay sizin aşkınıza
 • belki arkadaşı gördü söyledi,başınıza gelmeden sallamak kolay değil mi arkadaşlar.
  tanım:oldukça yıkıcı olay.
  edit:başıma gelmedi ama yıkıcıdır yani.
 • ciddi anlamda bir komplo planı olarak kullanıldığına ikinci elden şahitlik etmişliğim var.

  şöyle ki; erkek karakterimizin en yakın kız arkadaşlarından birisi (ki kendisi erkek karaktere içten içe yanık), o erkeğin âşık olduğu kızın fotoğraflarını facebook'tan bulup indirmiş, kendi telefonundan kızın adına ve resimleriyle tinder'da sahte hesap açıp profiline olur olmaz şeyler yazmıştır.

  sonrasında suç ortağı sayılabilecek yakın bir diğer kız arkadaşı aracılığıyla erkeğe bu hesabı göstermiş/tesadüfen buldurtmuştur. tabi eğer ilk kızımız profilde şuh olacağım derken işi abartınca, erkek karakterimiz işkillenmiş, ardından esas kızı (âşık olduğunu) durumdan haberdar edip teyit rica etmiştir (cesarete bak). esas kızımız konuyu savcılığa taşıyacakken işler ortaya çıkmış, hain kızımız özür dileyerek konuyu rica minnet kapatmıştır.

  tabi meselenin sonu daha ilginç; esas kızımızla yüzleşen erkek, onun kendisine sular seller gibi yanık olduğunu anlayınca (hey gidi her şeye kâdir arkadaşlık!) bu denli sevileceği bir başka ilişki yaşamamış ve bulamayacak olması sebebiyle (en azından bize anlattığı buydu - yoksa hain kız da bu huyları hariç çok ciddi bir güzelliğe sahipti) esas kızdan vazgeçip hain kızımızla birlikte olmuştur - hem de çok uzun süre.

  en ilginci de, hain kızımız belki de bu beklenmedik zaferi sayesinde bir kez bile erkeğe "senin aklın halen daha o kızda mı yoksa?!" tribi bile atmamıştır. ama az şeytan değildir, o ayrı. erkeği ciddi ciddi çekip çevirdi, onu kölesi yapmadı, kendi de köle olmadı.

  niye ayrıldıklarına gelince... işte o başka bir başlığın konusu...
 • boşalınca geçer
  not: okumadım