şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
 • günümüz erkeklerinin en iyi ihtimalle %80'inin eşcinsel %10'unun gizli eşcinsel %7sinin başı bağlı olmasından mutevellit %3ü bulmanın samanlıkta iğne aramak kadar zor olmasından kaynaklı durum

  kaynak: gündelik yaşam ve tanışılan insanlar
 • hepimiz evlendik, gidin ötede oynayın.
 • karaborsaya düşmüş diyorlar"
 • (bkz: yiğit bulut)
 • zibidiler sizi buluyor ve siz onlara kanıyorsunuz.kendi seçiminizi yapma gerekliğine ve cesaretine sahip değilsiniz.seviyorsa gelsin konuşsun diyorsunuz.herkesi potansiyel sapık,tecavüzcü,abaza zannediyorsunuz ve bu yukardan bakışlarınızla o efendi ve sadık olma potansiyeline sahip erkekleri ürkütüyorsunuz.ondan sonra da, bu kız bu yakışıklıyla nasıl gezer ya uff slk diye trip atıyorsunuz.empati yapmak gerekirse,erkekler içinde aynı şey geçerli.şu kızın yanında ki erkeğe bak misali.

  yapmacık insanlar bu yapmacık toplumu oluşturdu ve bunda hepimiz suç ortağıyız.aşkı,sevmeyi sevilmeyi geçtim.biraz samimi olun.çok şey istemiyorum inanın.her erkeğin peşinizden it gibi koşmasını beklemeyin.beceremiyoruz işte.
 • asik olmak icin aradigi kisilerin insan oldugunu unutmus, fabrikadan siparisle uretim cekiyor gibi davranan yeni nesil mahzun turk kadininin serzenisidir. insandaki hic birseye asik olunmaz aslinda, gonul hisseder,ona dogru kayar, ancak sen bunu farkedince, ama kariyeri istedigim gibi degil, ama boyu az daha uzun olaydi ama su ama bu derken zaten asik olamazsin. bu yeni nesillerde de boyle birsey var, yasadigi toplum turkiyede yasiyor, bastan en azindan iyi bir unversite mezunu olsun diyor ki bu ihtimalleri %10 a indiriyor, sonra toplumun ortalamasinin aksine boyu 1.80 diyor kaldi mi geriye %5. sonra en az 10000 lira kazansin diyor ki ilerde evlenecek oldu mu %3. simdi burada duruyorum cunku bu sekilde yeni nesil turkiye kadininin istedigi gibi listelersek muhtemelen bu yuzdelik dilim 0 a yakinsayacaktir.bence hayatin suprizlerine acik olun, faydasini goreceksiniz.
 • üzgünüm kızlar aşık olunacak o güzel erkekler o güzel atlara binip gittiler siz de demirin tuncuna erkeğin picine kaldınız. kalanları da ya evlendiler ya da dark side'a geçtiler*
 • aşık olunacak kadınlar olamadığınızdandır.
 • bence yeni bir teknoloji geliştirebilmek için gerekli hipotezin temelini oluşturabilir.

  aslında böyle bir teknoloji olsa güzel olur herhalde, dedektör gibi bir şey ...
 • yahu aşk ne zamandan beri market raflarında satılan bir ürüne dönüştü,
  gidip almaya üşenince internet üzerinden siparişi verilip kurye ile kapıya teslim edilen?

  bu firmanın ürünü iyi diilmiş içinde katkı varmış, diğerininkini dene bir sonraki sefere istersen!
  bunu nasıl kaçırdım niye kaçırdım yahu ?
  sonra diyorum ki çok yaşlandım ben çook! inanmıyor kimse...