• hala aşık olma durumunun devam etmesi olabilir.
  • yerine başka birini koyamamış olmak.
  • uzun yıllar önce kalbinin en masum yeriyle sevmiş olmak...o karşında otururken bile onu özlemek...ayrıldıktan yıllar sonra bile uyurken ensesinden buram buram gelen ten kokusunun burnunun direğini sızlatması.
  • hala ona aşık olduğunuzdandır.
  • burnunu iyi bir sürttüyse, iyice bir peşinde süründürdüyse ,bir seviyorum bir sevmiyorum diye bir gelip bir gittiyse ,öyle herifleri unutamazsın, düzgün efendi dört dörtlük herifler tarih olup gider.

bu insan doğası niye böyle niye en çok üzenler en çok sevilenler bilemedim ben.
  • unutmak istememek. her ne kadar "unutmak istiyorum" dense de kalp unutmak istemedikten sonra faydasız.
    ha bi de şarkılar var...
    güzel anılar var...
  • hâlâ kanayan yarasının intikamını almak istediğinden de olabilir.
    (bkz: aldatılmak)
  • çünkü her baktığınız yerde, her dinlediğiniz şarkıda, her dokunduğunz insanda onu hissedersiniz. her zaman birlikte gittiğiniz mekanlara, başkalarıyla gitmek içinizi acıtır. tesadüfen bir yerde duyduğunuz bir şarkıyla içiniz parçalanır. ve aslında unutmak isteseniz bile bazen, hayat unutmanıza izin vermeyecek düzenlerle karşınıza çıkarır onu.
  • (bkz: ıssız adam)filmindeki adamlar yıllar yıllar geçse de unutulmaz, nedenler ne kadar çoksa o kadar unutulmazlar, çünkü ilişkinin neden yürümediği , neden yarım kaldığı, neden terkedildiğin sorularına cevap bulamadığın yıllarca unutulmazlar.
    filmden çıkan insanların çoğunun ağlaması da bu yüzdendir.
  • yeniden aşık olamamaktır.
hesabın var mı? giriş yap