• ne güzel bir şeymiş. ne kadar kıymetliymiş. aslında bir insanın yaşayabileceği en güzel anlardan biriymiş. kaybedince anlıyorsunuz.
  • ilk sevişmenin başlarında duraksayıp birbirine bakarak içten bir tebessüm etmek.

güzel günlerdi.
  • sırılsıklamdır. gözleriniz, kalbiniz, tüm vucudunuz.. muhteşemdir, en tutkulu, en sevecen, en kendiniz olduğunuz, en olmak istediğiniz kişi olduğunuz, en ateşli, en şefkatlı, en sapık, en uzun, en kısa, en gerçek ve en rüya gibi sevişmedir. ömrü uzatır, hücrelere iyi gelir, beyni besler.
  • elini tuttuğunuzda dahi yüzünüzde saçma sapan bir gülümseme oluşturan kişiyle sevişmektir. kutsal bir ateştir. halil cibran'ın da dediği gibi;

tanrım, beni yanan alevin besleyicisi yap...
    tanrım beni kutsal ateşine at...'
  • bu hayattaki en güzel şeylerden sanırım. rüyada gibi hissedersiniz en ufak dokunusunda bile mutluluktan ucarsiniz. gözlerine bakarken kaybolur gider ondan önce hiç sevismemis gibi hissedersiniz, seni özledim dediğinde gözlerinizin içi parlamaya başlar. daha duygulu daha romantik hisli sevisirsiniz.

bu duyguyu yaşamadan kimse ölmez umarım.
  • yüksek derecede oksitosin, duygusal hazların toplaşması, sıcak bir yatak, çırılçıplak bedenler, zihinde duyulan hoş kokular ve onun bedenine dair hiçbir biçimde tiksinme duyulmaması, yüksek dozda sevgi hissi, bedenin boşalımında sadece lezzetli sıvılar yerine sevgi ırmaklarının da kapaklarını açmak. her sevişme sonrası tören yorgunluğu hissetmek. dünyanın en lezzetli meyvesinin artık onun dudaklarının olduğu, ileri fedakarlık hissimin sadece onda ayyuka çıkması. insanlık tarihimde bir kez yaşadığım ve bir daha yaşamama olasılığımın olduğu şeyler, hoş şeyler.
  • huzur doludur.. ilk zamanlar gözleriniz dolar.rüya gibidir.fakat sonra alışılıyor.
  • en tutkulu aşkın olduğu günlerde sevişmek... bugün ömrüm bitecek olsa bile tamam derim, onu yaşadım sorun değil.
    işte öyle bi şey/di.
  • vanilla yordamıyla başlanmalı, ilerleyen safhalarda deneysel şeylere geçilmeli.
  • uzunca bir süredir tadılamayan duygulardan.
hesabın var mı? giriş yap