şükela:  tümü | bugün
  • - evet iki kez söyledi bir kez de değil zor bir kız olmasına rağmen herkesin yılıştığı biriyken banada sormuşluğu var güzelmiyim diye...
    - ilk zamanlar kabullenmedim ama bir gün aşık olduğumu kabullendim kıza o hep muhabbet kurmaya tanımaya çalışıyor ben uzaklaşıyorum gizem oluşturuyorum hatta görmezden geliyorum hic takmıyorum bile...o konuşursa konuşuyorum o konuşmassa oralı bile olmuyorum bi kaç kez delirdigini bile gördüm sinirden patlıyordu herkesle konuşuyorum muhabbet sohbet o gelince hic konuşmuyordum asık bir surat ciddiyet karizma filan derken anladimki etrafta benden hoşlanan baskaları oluşmaya başladı başka kızlar hiç biri umrumda bile değil ben o kıza aşık oldum...
    - böyle devam ederken böyle olmaz diyip bir gün yakınlaşıyım dedim o gün biraz durgundu neden konuşmuyorsun canını kim sıktı dedim bir şey yok filan dedi bende nedense kızın yanında enterasan bir özgüven var eski bir askeri personel olmamdanda kaynaklanıyor olabilir kıza bir anda aşıkmısın yoksa dedim nie konuşmuyorsun dememle birlikte evet aşığım dedi...kime dedim sana... diye cevap verdi şaşkınlıkla beraber bir anda şaka şaka dedi konu degisti sonra... sonraları aynı şeyler kısa kısa geçmeye çalışıyorum...
    - bir gün o iş yerinden bir nedenden dolayı ayrılmam lazım kendi istegim ile başka bir işe giricem... kızada itiraf ediyim içimde kalmasın sadece öyle gidiyim dedim...
    kız gidicekmisin dedi evet gidicem burdan ama sana bir sey itiraf edicem dedim söyle dedi... kimseye söylemiceksin...ve bir anda ben sana aşık oldum dedim... derin bir sessizlik sonra senden karşılık beklemiyorum ve bir daha da hiç bir zaman görmiyeceksin beni içimde kalmasın bunu bil dedim...cevap: bu aşk karşılıklı degil sende bunu bil dedi... sessizlik ve benim için dünya artık eskisi gibi değildi heryer simsiyah oldu... herşeyimi topladım ortamdan ayrılıyorum herkesle vedalaştım herkes neden gidiyorsun gitme unutma bizi filan şeyler söylüyorlar taki sıra kıza geldi vedalaşmak için hakkını helal et dedim kıza... sessizlik ve elimin havada kalışı kızın oralı bile olmaması herkesin şaşkınca bakışı ortamdan arkama bile bakmadan çıkmamla sonuçlanırken tam uzaklaşıyordum kızın sesini duydum hakkım helal olsun dedi...arkama bile bakmadım çıktım arabama bindim oradan sonsuza dek uzaklaştım....
    sonuç: fiyasko... zor bir kızdı herşeye ragmen aşkı hissetim ben gerçekten aşık oldum bu yazıları belki okumayacak ama....
    daha detaylari da var bu kadarı yeterli sonra editliyebilirim belki... düzensiz yazdım kusura bakmayın...
    bunu tahmin etmiştim yemin ederim gerçek benim yazmamdaki amaç olay icimde ağır bir şekilde duruyor ölene kadar unutmayacağım kesin...not : zaten yakışıklıyım sadece aşık olunan birinden duyulması dünyanın en güzel şeyi.... 4 ay önce oldu...
  • (bkz: flirting lexicon 101)

you are/look very/so...
    handsome vs attractive

you have a ....
    strong charisma vs positive aura
  • sadece aşık olduğum kadından değil diğer kadınlardan da sıkça duyduğum söz öbeği
  • imla neydi? imla emekti.

paragraf neydi? hadi onu da siz bulun.

lahit yazsaydın kardeş.

t:imkansıza yakın olay. en azından turkiye sınırları içinde.
  • güzel bir şeydir, uzatmaya gerek yok.
  • (bkz: cedric) etkisi yaratır. eğer olursa cedric ile aranızdaki tek fark o üzümlü kekim diye mutlu olurken siz, "olum yakışıklı dedi ya, kesin beni seviyordur" moduna girersiniz.

yien de güzel bir histir.
  • bana da söyleyen kadınlar oldu. ama nedense söyledikten sonra kahkaha atıyorlar. hayır komik olan ne onu anlamadım?