şükela:  tümü | bugün
 • an itibari ile solcu, kominist, kemalist, ateist, dinsiz, alevi vs. adlar altında olan çoğu insan üniversiteler, devlet kurumları gibi yerlerden uzaklaştırılıyor, gönderiliyor.

  konu tayyip'in de kontrolünden çıkmış durumda. her ne hikmettir ki bu gönderilenden bir çoğu da işinde uzman olup, yerlerine getirilen veya getirilmek istenen ya başı bağlı cahil * ya da erkek olduğu için başını bağlamayan cahil *. sonuçta hakikaten iş bilmeyen insan ordusu.

  kısaca ülkenin anasını siktiniz, iş yapabilecek uzmanları yok ediyorsunuz, uzaklaştırıyorsunuz, yok etmedikleriniz de gitmek, kurtulmak için can atıyor ya da fırsatı kovalıyor.

  kısaca ülkenin anasını siktiniz. şimdi ölmekte olan ülkenin arkasında bildiğinizi yapın ve 3 kulhü, 1 elham okuyun.

  elbette ki hangi kesimden olursa olsun, aklı selim olana saygım var ama kalabalıktan dolayı seni seçmek zor.

  bir iran'lının türkiye hakkındaki tespiti ile bitiriyorum, çünkü fazla okumak sizin fıtratınızda yok. *

  bizde * her şey bir gecede oldu, sizde * yavaş yavaş oluyor.
 • adamlar,
  fetö'ye yatırım yapıyor.. 30 yıl.. yüzlerce ülkede, binlerce okul.. ülkede üniversiteler, hastaneler, madenler, fabrikalar, lojistik ağları, gazeteler, televizyonlar, ler.. lar.. ler.. lar..... yüz milyar doları aşan piyasa değeri olan işler-güçler.. artı,
  piyasa değeri parayla ölçülemeyecek gizli teşkilatlar: ordu, polis, istihbarat, yargı, milli eğitim, sağlık gibi devleti devlet yapan ne varsa sızıyorlar.. ele geçiriyorlar..

  ne için..?

  "birgün lazım olacak" diye..

  30 yıl... bir gün için...

  o günün 15 temmuz olduğuna karar vermek bile başlı başına bir müşgüliyet... 30 yıl kaç tane başkan döneminde yatırım yapılmış, en son topal ördek bir başkan, giderayak "tamam" diyor, "o gün 15 temmuz'dur.." diyor.. hata yapıyor..

  dış güç hata yapıyor, dahili bedhahları tüy dikiyor.. elleri ayakları dolaşıyor.. hata üstüne hata yapıyorlar..

  hep beraber salak olduklarına hükmetiyoruz..

  -"bir darbeyi başaramadılar.. amma da salakmış bunlar" diyoruz..

  adamlar 30 yıl, sabırla içimizdeki bedhahlara yatırım yapıyor,, oya işler gibi, nakkaş titizliğiyle parelel devlet kuruyor.. biz bir gecede bütün oyunlarını bozuyoruz... planlarını alt-üst ediyoruz.. kahraman türk'ler tarih yazıyor.. bir gece,,, bütün bu oyundan bihaber "saftürkler"reis dedi diye sokağa çıkıp, son dakika golü atıyor...

  gerçekten inanması çok güzel, müthiş hikaye... baş döndürücü zafer.. kimse bu hikayenin sarhoşu olanları ayıltamaz.. onları ayıltacak gerçek beş para etmiyor... sözün bittiği değil, sözün duyulmadığı yerdeler...

  oysa, bir tek soruyu duysalar yetecek...

  -ya "tek plan darbe planı değilse..?" ha..

  olamaz mı...?

  ya feto dışında ikinci bir adama daha yatırım yaptılarsa...?

  sahtekar hocaefendi'nin ağzını burnunu sildiği peçeteyi herkesten önce kapıp, yiyen müritleri vardı..

  ya bu b planının "herkesi sokağa davet ediyorum" dediğinde şehit olmaya koşacak hazır kıtaları varsa...

  dün (15 ekim 1996) belediye başkanıyken istasyon şefi abramowitz'lerle kapalı kapılar ardında ne anlaşmalar yaptığını bilmiyoruz..
  bugün o şefin patronları rothschild'lerle, kissinger'larla kapalı kapılar ardında devlet kayıtları tutulmayan müzakerelerde ne anlaştığını biliyor muyuz...?..!..

  devlet adamı kayıtsız, kuyutsuz iş yapar mı.. yaparsa niye yapar...?..!!!