• migros'un ilgili reyonlarından uzak durma sebebi.
    meyve deyince aklıma gelen ilk ürün olan canım, bir taneciğim portakal ile yapılmış kurabiyesi ömrümde yediğim en lezzetli kurabiye olabilir, annemin çocukken yaptığı kayısı marmelatlı kurabiyeden bile. portakal ağacından kurabiye topluyorum sanki. karışık bir lezzet değil, vanilya kokusu yok, nasıl duru allahım. canım kurabiye. evet, bu satırlar hunharca kurabiye tüketilirken aşk ile yazıldı. hiç de tarzım değildir ürünlere entry girmek, aşkım sönünce kendini imha edebilir. *
  • migros'a her girdiğimde görmemek için başımı çevirdiğim eğer başaramazsam çikolatalı kurabiyelerinden bir paketini alıp arka arkaya yediğim *efsane üretici.
  • tahinli-fıstıklı kurabiyesinde fıstık tadı hiç almadım. kötü olmamakla beraber kalite olarak orta karar. bir alaçatı ev kurabiyecisi ya da uneller kadar iyi değil. gerçi fiyatı onlardan ucuz, fiyata göre iyi yani.
  • ay çekirdekli kurabiye diye bir şey yapmışlar, ekşi sözlük tabiriyle orgazmik yiyecekler listesine kafadan girer. diasa'larda bulunabilir.
  • kakaolu cikolatali kurabiyesi ef-sa-ne!

bilmeyen icin soyle tarif edeyim, subway'in kakaolu kurabiyesinin 4 tanesi 6 lira.
  • cookie leri dunyada üretilmiş en güzel şeylerden. ayni zamanda kekleri ve diger ürünleri de ciddi anlamda aşırı lezzetli.
  • fiyatını sormadan aldığım tarçınlı elma dolgulu çubuk kurabiyesi fazla güzel olunca kaç lira olduğunu araştırdım. 300 gr şey 7 liraymış. şimdi kurabiyeyle tavla atıyoruz. akşama da gezmeye çıkaracağım.
  • kandil simitleri pastaneden alınanlara benzemiyor, yapay, şekerli bir şey.
  • elmalı kurabiyesinin içinde elma yok
  • kakaolu ve cookie adi verilen sey, disarda bekleyip yumusamis kurabiyeye benziyor. icindeki seker yuzunden yiyemedim. ultra mega seker bombardimani, bu organlara yazik kardesim. madem maliyeti bedavaya yakin diye glikoz surubu kullaniyorsunuz, insan bunu kontrollu koyar, yaptiktan sonra tadip seker oranina bakar.

he caya 15 seker atan, gunde 2.5lt kola icen sekerbagimlilari icin oldukca ideal. onlara siddetle tavsiye ederim
hesabın var mı? giriş yap