şükela:  tümü | bugün
  • türkçe aşığı :)
  • (bkz: #61426960)

izlanda'ya tek pozisyonumuz olmadan yenildiğimiz bu gecede şu entry'sini okuyarak ülkede ne denli futboldan anlamaz bir güruhun olduğunu bir kez daha görmemi sağladı. tarihin en kötü fransa'sından 5 yiyen takıma karşı pozisyona giremeden 2-0 kaybettin. bir önceki sefer de yine pozisyona giremeden 3-0 kaybetmiştin.

yahu bir de böyle acayip haklıymış gibi edit medit yapmamış mı, kanım dondu şerefsizim. allah acil şifa versin.
  • allah düşmanının da okuduğunu anlayanını versin. adam türk milli takımınının t'sinin geçmediği entryi almış sanki ben izlanda türkiyeyi yenemez demişim gibi yorumluyor. izlanda gibi futbol duayeni, fransa 98'in fransası ya da 2002'nin brezilyası gibi ekol takımları dümdüz edecek potansiyelde bir takım da ben beğenmiyorum amk.
    iki gram beyinleriyle izlanda kupa alacak gibi gaza gelen adamlar millete akıl veriyor.
    alın buyrun izlanda götünüze sokarsınız.

ağzını bozan gigi datome kılıklımdır.
  • (bkz: euzubillah)
  • aşin tendonu yırtıklarının latince karşılığı.

insanların sıcak su torbasıyla uyuduğu kış gecelerinde sizi buz torbalarıyla uyutmaya zorlar. zorlar diyorum çünkü uyuyamazsınız yanma ve ağrıdan.

bazen kendimi sağda solda uyumuş, dalmış gitmiş buluyorum. bol bol boş duvarlara bakıp bakıp dalıyorum. reparil jel can yoldaşınız, etol fort midenizdeki kelebeklerin sebebi, uykusuz geceler için de diazem tek kurtarıcınız olur çoğu zaman.