şükela:  tümü | bugün
 • türkçe aşığı :)
 • aşin tendonu yırtıklarının latince karşılığı.

  insanların sıcak su torbasıyla uyuduğu kış gecelerinde sizi buz torbalarıyla uyutmaya zorlar. zorlar diyorum çünkü uyuyamazsınız yanma ve ağrıdan.

  bazen kendimi sağda solda uyumuş, dalmış gitmiş buluyorum. bol bol boş duvarlara bakıp bakıp dalıyorum. reparil jel can yoldaşınız, etol fort midenizdeki kelebeklerin sebebi, uykusuz geceler için de diazem tek kurtarıcınız olur çoğu zaman.
 • adam bir başlık açmış; mantar gibi biten halep duyarlanmaları diye gece 00:11'den beri siklemiyorsunuz. adam da her başlığa gidip bu bakınızı veriyor. ayıp amk bir yardımcı olun yazarıdır.
 • (bkz: #63657782)

  üstteki entry'nin a4 çıktısını alıp yediği video ne oldu acaba diye merak ettiğim suser.
 • kendisi hakkında önceki hesabımla yazdıklarımı ufak ufak geri koyayım. futbol ve basketbol gibi iki ana sporu bu kadar az anlayan insan zor bulursunuz, göstereyim.

  1)
  (bkz: #61426960)
  izlanda'ya tek pozisyonumuz olmadan yenildiğimiz gecede şu entry'sini okuyarak ülkede ne denli futboldan anlamaz bir güruhun olduğunu bir kez daha görmemi sağlamıştı. tarihin en kötü fransa'sından 5 yiyen takıma karşı pozisyona giremeden 2-0 kaybettin. bir önceki seferde de yine pozisyona giremeden 3-0 kaybetmiştin.

  yahu bir de böyle acayip haklıymış gibi edit medit yapmamış mı, kanım dondu şerefsizim. allah acil şifa versin.

  2)
  (bkz: #65542222)
  bilgisizliğinin boyutları futbolla sınırlı değilmiş, en az bir o kadar da basketboldan anlamıyor. düz mantık kurmaktan bile aciz adama son 6-7 senedeki nba ve avrupa takımlarının gelişim sürecini anlatmaya uğraşmak havanda su dövmekten farkı olmayacağından uğraşmıyorum. avrupa'dan nba'e gümbür gümbür giden iki isim vereceğim, biraz araştırsın.

  (bkz: nikola mirotic)
  (bkz: bojan bogdanovic)

  ev ödevini verdim, çalış gel.

  ***

  komik olansa anthony bennett fenerbahçe'den 1 senede sepetlendi. bana ettiği saçma sapan hakaretler adına biraz olsun düşünüyor mudur şimdi acaba? bir özür hak ediyorum bence. "nasıl farkmış peh peh peh" yaparken çok biliyordun be olm? ahahahahaha.
 • (bkz: #61426960)

  6 ekim 2017 türkiye izlanda maçı sonrası bu dunning-kruger sendromlunun izlanda'yı küçük gören entry'si yine aklıma geldi. herkes "300 bin nüfuslu yozgat kadar ülke geldi bize 3 attı." diyor ya, dışarıdan sözde güç olarak gözüken 80 milyonunun 75 milyonu bu arkadaş kadar futboldan anlıyor. adamlar topu elle kalemize 3 kere bile getiremiyordu değil mi? sanırım o yüzden kaç seferdir tam 3 tane atıp, gidiyorlar. ne 2 ne de 4. hep 3.
 • bu adamda izlanda nefreti ve fobisi yarattım. çok gülüyorum. şu entry muhtemelen izlanda'nın arjantin'le berabere kaldığı maçtan sonra bir hırsla yazıldı.
  (bkz: #78150075)

  bu da izlanda'nın gruptan çıkamayacağını fark edince gelen rahatlıktan dolayı yazılmış dünyanın en kolpa ben demiştim entry'si.
  (bkz: #78546837)

  nijerya yenilgisinden önce o entry'i girecek cesaret sende nerede ahah. trajikomik olansa şu, bu nefret ettiğin milli takım elemelerde 1 kez daha türkiye ile eşleşse yine 3 taneyi elimize verip yollayacak.

  (bkz: 9 eylül 2014 izlanda türkiye maçı)
  (bkz: 13 ekim 2015 türkiye izlanda maçı)
  (bkz: 9 ekim 2016 izlanda türkiye maçı)
  (bkz: 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçı)

  şu 4 maçın 3'ünde alenen rezil edildin, 5lik olmaktan zor kurtuldun. 1 tanesinde ise izlanda liderliği garantilediği için yedek kadrosuyla sana zar zor 1-0 yenildi. birader, hangi yüzle izlanda entry'si giriyorsun sen? adamlar 1-2 gün evvel elendikleri dünya kupası'na senin grubundan lider olarak, sana türkiye'de 3 tane atarak çıkıp gittiler.

  gel sana başka spor bulalım? curling'e ne dersin? bana küfür edince futboldan, basketboldan anlamadığın gerçeği değişmiyor. gören gülüyor sadece.