şükela:  tümü | bugün
 • türkçe aşığı :)
 • (bkz: #61426960)

  izlanda'ya tek pozisyonumuz olmadan yenildiğimiz bu gecede şu entry'sini okuyarak ülkede ne denli futboldan anlamaz bir güruhun olduğunu bir kez daha görmemi sağladı. tarihin en kötü fransa'sından 5 yiyen takıma karşı pozisyona giremeden 2-0 kaybettin. bir önceki sefer de yine pozisyona giremeden 3-0 kaybetmiştin.

  yahu bir de böyle acayip haklıymış gibi edit medit yapmamış mı, kanım dondu şerefsizim. allah acil şifa versin.
 • allah düşmanının da okuduğunu anlayanını versin. adam türk milli takımınının t'sinin geçmediği entryi almış sanki ben izlanda türkiyeyi yenemez demişim gibi yorumluyor. izlanda gibi futbol duayeni, fransa 98'in fransası ya da 2002'nin brezilyası gibi ekol takımları dümdüz edecek potansiyelde bir takım da ben beğenmiyorum amk.
  iki gram beyinleriyle izlanda kupa alacak gibi gaza gelen adamlar millete akıl veriyor.
  alın buyrun izlanda götünüze sokarsınız.

  ağzını bozan gigi datome kılıklımdır.
 • (bkz: euzubillah)
 • aşin tendonu yırtıklarının latince karşılığı.

  insanların sıcak su torbasıyla uyuduğu kış gecelerinde sizi buz torbalarıyla uyutmaya zorlar. zorlar diyorum çünkü uyuyamazsınız yanma ve ağrıdan.

  bazen kendimi sağda solda uyumuş, dalmış gitmiş buluyorum. bol bol boş duvarlara bakıp bakıp dalıyorum. reparil jel can yoldaşınız, etol fort midenizdeki kelebeklerin sebebi, uykusuz geceler için de diazem tek kurtarıcınız olur çoğu zaman.
 • adam bir başlık açmış; mantar gibi biten halep duyarlanmaları diye gece 00:11'den beri siklemiyorsunuz. adam da her başlığa gidip bu bakınızı veriyor. ayıp amk bir yardımcı olun yazarıdır.
 • (bkz: #65542222)

  cahilliğinin boyutları futbolla sınırlı değilmiş, en az bir o kadar da basketbol cahili. düz mantık kurmaktan bile aciz adama son 6-7 senedeki nba ve avrupa takımlarının gelişim sürecini anlatmaya uğraşmak havanda su dövmekten farkı olmayacağından uğraşmıyorum. avrupa'dan nba'e gümbür gümbür giden iki isim vereceğim, biraz araştırsın.

  (bkz: nikola mirotic)
  (bkz: bojan bogdanovic)

  ev ödevini verdim, çalış gel.
 • (bkz: #65546108)

  ağlama lan ağlama ahahah. götümü kaşıyarak bile euroleague izlemiyorum, sarmıyor. kendi gibi ağlayanlara bakıp "ühü ühü ne mal olduğu belli zaten." girizgahınla çok tatlısın lan, uyduruk hikayelerini kendi zeka seviyendekilere satarsın.

  edit: asdjasd diye gülecek ergenlikte birini ciddiye alamıyorum ya. evet asdjasd birader, aynen. sayıyla yolluyorlar bunları, asdasjd.