• birileri kendisine haber verebilir mi acaba? kafasında ölü bir porsuk var da.
  • narkotik masasının kesinlikle takibe alması gerektiği sunucu. 10 aralık 2009 bursa maden ocağı göçüğü ile 23 şubat 2010 balıkesir grizu patlaması'nın ergenekon gözaltılarının hemen ertesi günü olmasının bağlantılı olabileceğini iddia edebilmek için haplı olmak, ne bileyim uyuşturucu falan kullanıyor olmak gerekir diye düşünüyorum.
  • acı olan ise bu çapsızı dinleyip malak gibi ağzını açan ve ''vay anam vay gördünüz mü neler çevirmiş ergenekoncular'' diye iç geçiren gerizekalı milyonlar olmasıdır.
  • fondotenine kurban olduğum. sanki cemaat üyesi değil, ankara dışkapı'da sahne alan şarkıcı.

http://www.odatv.com/images/02(1).jpg

işte poz budur abi, yalnız bel tarafına fena halde kitlenmiş gibi?

http://www.odatv.com/images/13(1).jpg
  • ~~
    "dün akşamki son durum'da söylediklerim bugün olay oldu. kimi eleştirdi, kimi vurdu, kimi saldırdı, kimi de küfretti. neye idi o kadar büyük hınç, neye idi o kadar büyük saldırganlık peki?
    dün yaptığım tespitte; 12 aralık'ta, üç eski kuvvet komutanının ergenekon savcılarınca ifadelerinin alınmasının ardından bursa'da meydana gelen maden kazası; önceki günkü gözaltıların ardından da balıkesir'deki maden kazası zamanlama olarak dikkatimi çekmişti. tespitim bundan ibaret. maksadımı aşan bir ifade kullanmayı hiç bir zaman istemedim. hele de sarf ettiğim sözlerle birilerini zan altında bırakmayı hiç düşünmedim..."
    "yarın ahirette, annemle birlikte yakalarına yapışıp hakkımı söke söke alacağımı bilmelerini istiyorum." nasıl lince uğradım
    ~~

sitesinde kendisini bu sözlerle savunmuş, "sarf ettiği sözlerle birilerini zan altında bırakmayı hiç düşünmediğini" ifade etmiş pozların efendisi. ama zan altında bıraktın o insanları. insan bir özür diler, maksadını aştığını söyler.

hem o ahiret salt sana tapulu değil, yalnız senin hakkını hukukunu koruyacak değil herhalde. iftira attığın bu insanlar, senin ifadenle grizu patlamasının nedeni paşalar da yarın ahirette senin yakana yapışıp hakkını almak istediğinde ne yapacaksın peki?
  • anlattığı hikayelerle ancak gerizekalıların ruhuna, kalbine ve ortalama altı aklına dokunabilecek kişi. misyoner hristiyanların uydurmalarının çevirileri ile iman hizmeti, allah alanı ıslah etsin.

(bkz: einstein'in ateist profesöre cevabı/@skarlet ohara)
  • gözümde battıkça batıyor.

"ölmüş anneme küfredenleri allah'a havale ediyor ve (varsa inançları) yarın ahirette, annemle birlikte yakalarına yapışıp hakkımı söke söke alacaağımı bilmelerini istiyorum. "

lafa bak hizaya gel: "varsa inançları". anneye küfretmek, yani terbiyesizlilik, ahlaksızlık inançsız olmakla, kafir olmakla eşit ya, belirtmeden geçmek olmaz tabi. (bir de anlamadığım, ahiretin varlığı karşıdakinin inanıp inanmamasına mı bağlı?)

ayrıca, "inancı varsa", allah'a şirk koştuğunu bir ateist olarak kendisine hatırlatmak isterim: yarın ahirette (herhalde cenneti kastediyordur burada), annenle birlikte olacağın ne malum?

daha fazla batmadan, hamaset edebiyatına, ucuz duygu sömürüsüne başvurmadan, ikiyüzlülük yapmadan işlediği ayıptan dolayı adam gibi özür dilemesini tavsiye ediyorum. ama ben boşuna konuşuyorum. adam şakirtliğini yapıyor işte.
  • hakkında eşcinseldir denilerek eşcinsellere hakaret edilmektedir.

balyoz tutuklamaları ile grizu patlamalarını ilişkilendirerek habercilik tarihinde bir ilke imza atmıştır.

ayrıca çok merak ediyorsanız kendisi bidonseksüeldir. bugün hayat arkadaşını da yanına alarak sandıkta oy kullanmıştır.
  • odatv'de yayınlanan albüm kapağı tadındaki fotoğraflarıyla beni benden almış stv haber spikeri.
  • kendisinden ilk defa okulun mezunlar kahvaltısında haberim olmuştu. rober hatemo giyimli trt türkçesiyle konuşan bir kişi ilk defa geliyordu her ay yapılan kahvaltılara ve bayağı dikkat ve ilgi çekmişti sorduğumuzda spiker dediler. ilerleyen dakikalarda muhabbet etme tanışma fırsatımız oldu çalıştığı kanalı bilmiyorduk, giyinişi ve bulunduğu ortam pek cemaate uygun olmadığı için aklımıza getirmedik.

bırakın cemaatçi olmayı, cemaatin yanında geçmeyecek ve hatta cemaatçilerin gördüğünde kınayacağı insanlardan oluşan turizm mezunlarının bulunduğu bir ortamda hiç rahatsız olmadan hiç garip karşılanmadan vakit geçirebiliyordu. bir ay sonraki mezunlar yemeği için yardımlarını esirgemeyeceğini hatta yemek televizyon programının olduğu güne denk geldiği için izin alabilirse programı yemeğin olduğu salondan canlı yapabileceğini söylemişti bize. içkinin su gibi akıp gideceği cemaate uygun olmayan bir eğlence tarzının olacağı bir yemekten bahsedildiğini o da biliyordu.

çalıştığı kanalı öğrendiğimizde, şaşırmış saygı duymuştuk kendisine, kahvaltıdaki rahatlığı ve yemek ile ilgili dedikleri çalıştığı kanala pek uymadığı halde, önyargılı davranmayıp aramıza karışabildiği için. yemekte bulunmamasının sebebini de kanal yöneticileri izin vermemiştir tabii ki olarak düşündük. görüşleri bize ters olsa da biz sevmiştik kendisini karşılıklı önyargıları kırdığımızı düşünüyorduk.

şimdi kalkmış tesadüflerden,grizu patlamalarından, paşalardan komplo teorileri üretmiş. daha büyük bir ihtimalle birilerinin ürettiği bu komplo teorisine inanmış ya da inanmak zorunda kalmış. kahvaltıda aklı başında bir adam gibi duruyordu halbuki, kafası güzel olarak televizyona çıkmış olabileceğini de zannetmiyorum. kim kurdu seni asım abi. yoksa kahvaltıdaki tavrın cemaatin turizmci açılımından falan mı kaynaklanıyordu.
hesabın var mı? giriş yap